Příspěvky uživatele - 137.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký keř do úplného stínu?, 8.8.2012
Děkuji všem za tip, moc jste mi pomohli
Ořešák a narušené základy domu, 5.8.2012
Děkuji pane Josefe
Ořešák a narušené základy domu, 4.8.2012
Děkuji. Základy už opravují odborníci. Taky mi řekli kořeny odsekat, tak nějak, jako v předchozím příspěvku. Jen jsem si chtěla ověřit, jestli to tak stačí. Nerada bych strom kácela. Takže ještě jednou děkuji za odpověď. Lenka
Ořešák a narušené základy domu, 3.8.2012
Dobrý den. Při rekonstrukci devadesát let starého domu jsme zjistili rozpadající se základy pod verandou, kterými prorůstají kořeny ořešáku. Ořešák je asi dosti starý, roste šest až osm metrů od zdí verandy. Narušil ořešák základy, nebo rozpad... celý příspěvek >
Listy ořešáku do kompostu?, 31.10.2011
Dobrý den. Slyšela jsem, že se nemá dávat listí ořešáku do kompostu, ale nikde jsem nezjistila proč. Prozradí mi to někdo?.Děkuji, Lenka
Heliconia, 21.9.2011
Dobrý den. Dostala jsem heliconii v květináči. Dočetla jsem se, že je náročná na pěstování, že potřebuje skleník. Má někdo zkušenosti? Bydlím v paneláku, pokud by přežila zimu, mohla by mít v létě krásné místo na balkoně na jižní stranu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika