Příspěvky uživatele - 237.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štípané tvárnice Brož - jak správně zdít?, 30.7.2012
tak jsem si našel pěknej návod nakonec i sám. Tak třeba se bude hodit. Pardon za dotaz, já nemoh nic najít.
Štípané tvárnice Brož - jak správně zdít?, 30.7.2012
Dobrý den, může prosím někdo poradit jak správně postupovat při zdění se štípanýma tvárnicema? Prodává se nějaká šablona, je potřeba koupit nebo stačí třeba nějaké roksory? Nevím zda se jen beton srovná dle šablony a pak se šablona oddělá nebo se... celý příspěvek >
Bergeron - zmzla?, 8.5.2012
Brambor mám dost na políčku, takže asi bych tam zase dal merunku.. pokud postříkám je možné že se ještě vzpamatuje? Zatím tam bylo loni asi jen 10 plodů, takže asi bych to přežil že bych dal nový stromek.
Bergeron - zmzla?, 8.5.2012
Zdravíčko! Prosím někoho o radu. Mám druhým rokem merunku Bergeron (JM, kousek od Židlochovic). Letos kvetla, ale byl mráz a květy nejspíše zmzlé a asi i neopilované. Ale nemá teď ani žádné listy. Když nějaký pupen odtrhnu je zelený. A tak se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika