Příspěvky uživatele - 20.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka z Lidlu, 25.6.2013
Autor chtěl tímto říci, že se přitažením páky spustí pojezd. Ty překlady jsou někdy úsměvné. Tato sekačka má jednorychlostní pojezd. Kde jsi ji koupil? Taky jsem poni koukal, ale u nás byla v prodeji v březnu a to mi nějak uniklo...
Názor na toto šasi motorové sekačky, 18.6.2013
Ano, tipnul jste to správně, je to Stiga Combi 48 SB. Díky za reakci JH
Názor na toto šasi motorové sekačky, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Prosím místní odborníky o názor na toto šasi sekačky. Jedná se zejména o pozici 2 a pozici 4. Když jsem prohlížel jiné sekačky, měly většinou celý skelet svařený dohromady, tedy bez těchto dílů. Může mít tento typ skládaného skeletu nějaké nevýhody... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Svatá pravda... navíc posloucht ty většinou nesmyslné argumenty prodejců...
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Ještě k té recenzi, oni popisují sekačku FBM 550, ale tohle je FBM 575.
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013 Obsahuje fotku
To je přesně on, jenže já tam mám tohle:
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Tak u nás v letáku fakt není... a na internetu taky ne... mám obavu, jestli ji nestáhli z prodeje... Na ty recenze bych moc nedal... navíc máš v Lidlu 3 roky záruku a když to nefunguje, není problém to tam vyreklamovat...
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Řeším podobný problém, jen náhradu za elektrickou... Ta z Lidlu se mi náhodou moc líbila, dobrý motor BS 575EX, bohužel jsem ji zjara prošvihnul.. Teď ale v letáku od 20.6. ji nevidím... Jak jsi na ni přišel? Jinak zvažuju Stigu Combi 46 BSW (na... celý příspěvek >
Sekačka Cub Cadet CC 46 SPB, 12.6.2013
Tato sekačka má údajně 47 kg... Jak hodně to ovlivňuje manipulovatelnost? Potřebuji sekat cca 500m2 upraveného rávníku ve ktrém je několik okrasných ostrůvků, není tato sekačka pak "kanon na komára"? Díky za rady.
Sekačka Cub Cadet CC 46 SPB, 7.6.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, mám dotaz, zda někdo máte nějakou praktickou zkušenost se sekačkou Cub Cadet CC 46 SPB. Zaujala mě svou zřejmě kvalitní konstrukcí pozinkovaného šasi doplněného hliníkovou přední i zadní částí vč. upevnění držadla, s motorem BS 575E. Za... celý příspěvek >
Výběr sekačky - srovnání, 10.9.2012
V sobotu jsem omrknul tu Stigu Combi 48 s motorem 550E..zpracování perfektní, bohužel měli jen bezpojezdovou, ale již jsme domluveni na dodávce pojezdové... K tomu výkonu motoru... soused seká nějakým starým M. dokonce s motorem BS 450, má... celý příspěvek >
Travní sekačka po 13-ti letech dosloužila, 7.9.2012
Ne, přímo u autorizovaného prodejce Stiga... Já jedu konkrétně zítra do Jelení Gory... Tady si vyberete nejbližší obchod... Jarda
Travní sekačka po 13-ti letech dosloužila, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Taky jsem hodně uvažoval o Hondě, ale nakonec jsem se rozhodl jinak... jedu do PL pro Stigu Combi 48 BS. Má již nový motor BS 550E (OHV), šasi spolehlivé z produkce GGP. Za cenu 7500,--Kč myslím dobrá koupě. Co se týká údržby, také nespoléhám ne... celý příspěvek >
Travní sekačka po 13-ti letech dosloužila, 6.9.2012
Nechci se Vás dotknout, ale nebylo by lepší v sobě potlačit zlost a přesto koupit u Mountfieldu stejnou TR484? Když jste s ní byl spokojený? Je v akci za 5990,-Kč vč. náhradního nože, oleje a kanistru... Záruka 7let, posezónní servis zdarma... Osobně... celý příspěvek >
Výběr sekačky - srovnání, 1.9.2012
Záběr obou sekaček je 46 cm (označení 48 je zavádějící, jedná se o šířku sekačky), motor o tomto obsahu a výkonu používá mnoho výrobců (např. i Honda v řadě IZY). Jsem přesvědčen, že na mou potřebu to bohatě postačí, sekám 300m2 upraveného trávníku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika