Příspěvky uživatele - 70.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukety - bílé skvrny na listech, 28.6.2012
já to samé, mám dvě cuketky menšího vzrůstu a pak jinou větší, vypadá jako jiná odrůda a ta má listy krásně zelený, ty dvě menší mají tyhle fleky, ale už se objevily první malé cuketky, netříkám ničím.
Identifikace plevele, 20.4.2012
ok... popenec :) zkusím boxif co mám doma, jestli zabere, ale podle příspěvků na netu je to tak 50/50 v reakcích. Někomu bofix pomohl, někdo s popencem nehnul, tak doufám, že se mi podaří, celkem se mi rozrostl :(
Poraďte skalku, 29.6.2011
dobrý den, chtěla bych poprosit, zda by mi někdo šikovný poradil, popřípadě ukázal nějaké obrázky, jak si udělat skalku, kde budou i malé jehličnany... jaké tam dát? u čeho můžou být? jaké vytvořit podmínky..co s čím?? děkuji, ocením jakékoliv rady.... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 28.6.2011
ja bohuzel lepsi detail nemam..videla jsem to takto na fotce, ale nemam kontakt na tu osobu a ten sromek se mi moc libi...
Co je to za strom?, 27.6.2011 Obsahuje fotku
poradili byste, co je to za strom?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika