Příspěvky uživatele - 90.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pstruh a jeseter, 26.8.2012
Před 2 lety jsem si zbudoval na zahradě jezírko, má něco přes 20000l, mám tam rybky pro radost, ne na gril, momentálně mám asi 30 ks 60cm duháků, ti největší mají 2 kila, 15 malých 25 cm, 1 ks 3-kg kapra(ostatní nepřežili v chladné vodě), a pár... celý příspěvek >
Slepičky a dravci, 26.8.2012
Dal jsem se na chov slépek, postavil zateplený kurník, mám atest EU na chov, všichni jsou spokojení, ale včera mi první slepici sežral jestřáb. Byly z toho chudinky všechny ve stresu že celý den nevylezly z kurníku, já byl naštvaný a smutný, celý... celý příspěvek >
Kukaň na kolik slepic?, 26.8.2012
Já si udělal v kurníku 6 kukaní, slepičky lezou z kurníku, já si do každé kukaně udělal dvířka z druhé strany z hosp. budovy, naučily se snášet do horních, asi metr nad zemí, ty pod nima jsou prázdné, tam mi některé chodí na noc spát, počítám 1 kukaň... celý příspěvek >
BDR-700, 23.8.2012
Přečíst si návod k použití, nebo: 1. Sundat horní kryt řemenu nad bubny 2. Povolit šrouby držáku sekacího ústrojí - seshora 6 šroubů na 13 klíč 3. Imbus klíčem ze předu sekačky pod držákem přiměřeně napnout řemen 4. Utáhnout 6... celý příspěvek >
Rozboceni bazenovych hadic 32mm, 21.8.2012
Pokud neseženete žádné t-kusy v bazénářských obchodech, je nejjednodušší (ale také nejdražší) použít vodařský mosazný t-kus, do kterého našroubujete hadičníky s příslušným průměrem (s vnějším závitem). Narozdíl od plastových vám vydrží navždy.
Sklizeň rajčat 2012, 18.7.2012
Zdravím, P. Mirek ma krasnou úrodu, jako vždy :) já osobně mu muzu úrodu jenom přát a taky trochu závidět. Me letošní úrodu skoro všechnu zničila plíseň rajčatová. Lokalita okres Písek, nm. 420 m. Poslední tři týdny v podstatě skoro každy den... celý příspěvek >
Serizeni pily stihl 017, 10.7.2012
Mam pilu Stihl 017 a vznikl mi problem. Pila normalne bezi, ale vevy sokych otackach se dusi. Mam 1 stelovaci otvor, podle navodu nastavim o 2 otacky zpet, ve vysokych orackach se dusi, Muze mi nekdo poradit prosim.
Jak poznam uzraly plod papriky?, 5.7.2012
plati rovnice, ze cim dele necham papriky na rostline dozravat, tim pozdeji budou dalsi papriky? Jde mi o to abych diky cekani na barvu neztratil na urode? Mam ted na kazde paprice dva vetsi plody, ktere uz do velikosti nejdou La nevim zda chci cekat... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 4.7.2012
Ráda bych věděla, zda vybarvování paprik do kýžené botanické zralosti lze nějak uspíšit bez toho, aby zgumovatěly? Hledala jsem na netu a našla jsem v jedné diskusi, že prý v Austrálii dávají papriky do hnědých papírových pytlů spolu s... celý příspěvek >
Cílené použití Roundapu, 27.6.2012
Ve skalce bude ten Vámi vybraný postup fungovat určitě velmi dobře.
Cílené použití Roundapu, 27.6.2012
Pane Draxlere, ta kolečka tam budete mít i v případě, když použijete ochranu vyrobenou z čehokoliv, nejen z PETky. Pampeliška je totiž jak my u nás říkáme "rozvalucha". Její listy jsou rozvalené a po jejím odumření po natření Roundupem vznikne... celý příspěvek >
Vířivka, 28.5.2012
Dobrý den, můžete mi poradit? Koupili jsme Time 2 SPa, ale nefunguje nám filtr, svítí červeně, jinak vše jak má zeleně, po otočení šroubů se má filtrovat, ale bohužel necítím, že by fungoval, když tam přiložím ruku, tak to nic nedělá. Koupili... celý příspěvek >
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 4.3.2012
No, legraci si asi nedela. My jsme pred nekolika lety udelali ve firme jezirko a po prvni zime bylo uplne plne ras. To uplne plne myslim doslova. Rasy sahaly od dna az k hladine. Neprezila zadna ryba. Petre, takze se to stava. Jak jsme se jich... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika