Příspěvky uživatele - 68.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zazimování ryb, 7.11.2012
Po pár dnech provozu mi začala voda mléčnit a mám pocit že trochu zapáchá rybynou. ten zápach bych jsi oddůvodnil ale ta mléčná barva... Budu muset vyměnit filtr za větší, naštěstí mám ještě Oase 18 ta by to měla snad utáhnout teplota vody cca... celý příspěvek >
Zazimování ryb, 5.11.2012 Obsahuje fotku
když jsem si letos zakládal jezírko, hned jsem začal řešit zimování. Snažil jsem se celý rok zjistit jak zazimovat. Lidé ohledně zimování nebyli moc vrtžícný s radamy jako kdyby to bylo tajné kdo jak má zimoviště. udělaj jsem si proto dle... celý příspěvek >
Nemoc KOI, 5.11.2012 Obsahuje fotku
Ahoj Všem, chtěl bych Vás poprosit o radu přemistňoval jsem KOI do zazimonacích nádrží a našel jsem jednoho KOI s nemocí. Nevíte co by to mohlo být? nasadil jsem SERA OMNUPUR.
Objem jezírka, filtrace, 22.6.2012
Pro mě je jednoduší a i se mi více líbý dojít do krámu a koupit Biotec 18. Nechci experimentovat, starání o jezírko a filtraci mě nevadí a i mě to baví.
Účinky Uv Lampy, 20.6.2012
Mám tu samou velikost jezírka mohl bych poprosit jakou máš filtraci, na kolik m3, předdimenzolal jsi filtraci, a mohu poprosit o foto. trochu s tím bojuji a rozhoduji se jakou novou mám koupit. děkuji
Účinky Uv Lampy, 19.6.2012
Co si myslíte, někde jsem četl názor o vypínání UV lampy na noc. Co vy nato, má to smysl nebo je lepší jí nechat zalpou 24 hod deně.
Objem jezírka, filtrace, 18.6.2012
děkuji všem za snahu.
Objem jezírka, filtrace, 18.6.2012
Čerpadlo mám tak výkonné kvůli Skimru aby my to utáhlo sání ze dna a Skimru
Objem Jezírka, filtrace, 18.6.2012
Dobrý den, p.Hrkal, hadice tam již není, stará fotka, byla tam zahradní, v Sobotu jsem si u Vás kupoval hadici od filtru Oase průměr 40 mm/11m to si myslím že budo OK.koupil jsem si trochu delší a budu rařezávat Já stále zvažuji ale při mé osátce... celý příspěvek >
Objem jezírka, filtrace, 18.6.2012
Děkuji všem, za reakce. 90 cm hloubka byla aktuální měření  cca 5 cm nad hranu. Dnes budu připouštět tak 10 cm nad ohyb a změřím na vodoměru kolik dopustím. ještě jednou děkuji za toto. A co ta fiktrace kterrou bych si měl koupit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika