Příspěvky uživatele - 97.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tráva růžoví - nějaká plíseň?, 13.6.2012
S největší pravděpodobností píšete o kornatce travní.Co s tím už tady v některém vláknu vyčtete.
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Ikdyž to vypadá, že přírodní trávník má všechny výhody na udržbu, má pro některé jednu velkou nevýhodu a to že se o něj nemusíte starat.
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
To je ono.Buď budu mít šlechtěný trávník bez jakéhokoliv plevele o který se musí člověk do zblbnutí starat a nebo takový jaký jste při létání obdivoval.
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Měl byste opatrně přihnojit co nejdřív.Ty tmavě zelené fleky co jste způsobil tím nepravidelným pocukrováním hnojivem je to čeho potřebujete dosáhnout na celé ploše.To hnojivo bude v pohodě, ale důkladně si přečtěte návod a lehce uberte.
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Úplně souhlasím. Nedoporučuji ale variantu č.2,nebo se v tom uvaříte.Jak finančně tak časově.
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 27.5.2012
Právě o tom jsem prve psal.Musíte si to vychytat sám.Každý má své zkušenosti.Akorát s tou logikou bych trošku šetřil.Dlouhodobé hnojivo je velice silně koncentrovaný materiál, kdy postupným "odtáváním"materiálu(granulí)se uvolňujou určité látky... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 25.5.2012
S hnojivem s postupným uvolňováním je problém v tom, že když to přeženete nebo špatně rozhodíte tak pálíte trávu nebo se vám tvoří fleky.Na to musíte opatrně a hlavně držet se návodu.Navíc délka účinnosti hnojiva uvedená výrobcem(existují na 2 měsíce... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012
Co se týká hnojení, je to složitější.To musíte vychytat.Pravidelný rozhoz, správné dávkování a intervaly mezi hnojením v závislosti na půdě, ročním období atd.Výrobků je taky hodně-je důležité číst návody.Já osobně používám to nejlevnější... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012
Podle toho co píšete si myslím, že je to doopravdy hodně vody.Omezte postupně zalévání.Zalévat by se mělo potom přibližně po třech dnech vydatně z rána nebo na večer(lepší na večer).Je to i z toho důvodu, že se tráva hlouběji zakoření a tím... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 23.5.2012
Je těžké něco radit.Kdyby bylo nějaké foto.Chtělo by to lépe popsat.Jak často zaléváte a kdy, jak vysoko sečete, jestli se problém objevil po hnojení nebo když začali vedra, taky jestli máte psa atd.
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 20.5.2012
Myslím si, že je to chyba v hnojení(od založení trávníku jen 2xhnojeno?).V kombinaci se špatným podložím a častého zalívání nemá tráva žádné živiny.Pak se stavá to, že se snaží rozmnožovat.Vyžene tvrdé stvoly s květy a na nic jiného už nemá... celý příspěvek >
Co to je?, 25.6.2011
Tohle se stalo mě.Přerostlá tráva. Udělal jsem následující:  Když jsem věděl, že následující týden nebudou parné dny, posekal jsem to na minimum.Před tím jsem to vzal hráběma, aby jsem odhalil(postavil) ty suché, ale i zelené výhonky.Po seči... celý příspěvek >
Kvalita trávniku, 24.6.2011
Určitě to chce ostřejší nůž Vaší sekačky. Možná by chtělo jednou za čas, když se v následujících dnech nečekají vedra, snížit výšku sečení.A myslím si, že by se měli použít občas hrábě (ne vertikulátor, ten jen na jaře a před zimou).A... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika