Příspěvky uživatele - 106.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím na šťovík?, 14.6.2012
Dobrý den. Na zahradě se začalo dařit šťovíku, čím jej odstranit, aby nebyly zároveň poškozeny opodál vysazené krušpánky? Děkuji za radu. iVA
Ostružiny - choroba či škůdce?, 24.5.2012
Tutéž chorobu jsem i já zjistila a nemohu zjistit čím ostružiny, které nádherně rodily- zachránit-  Prosím poraďte
Strom na hory, 7.11.2011 Obsahuje fotku
zdravím, když už diskutujete o lípě, chtěla bych Vám všem poslat fotku lípy od chalupy z mn. výšky cca 600 m. Je nádherná, ale letos nějak nekvetla, a teď, když shrabujeme listí, jsou na něm skvrny a dokonce ze spodní strany až jako puchýřky (příšte... celý příspěvek >
Jabloň Arne, Dekosta, 2.4.2011
Může mi někdo sdělit cokoli o těchto odrůdách? Arne máme od Poláků, ale nevíme jak s ní nejlépe zacházet (na co roubovat...). Dekostu bychom rádi sehnali. Děkujeme. Radek
S čím kombinovat krušpánek?, 6.10.2010
Děkuji, asi zkusím zelený a se zlatými přírustky. Ivana.
S čím kombinovat krušpánek?, 5.10.2010
Tak 1,5m.
S čím kombinovat krušpánek?, 5.10.2010
Dobrý den. Na rozdělení zahrady jsme si vybrali krušpánek (cca 37 sazeic), ale nechceme jednolitý živý plot. Ví někdo, s čím by se dal dobře zkombinovat? Děkuji za radu. Ivana C.
Dát už rajčata do skleníku?, 9.4.2010
Mě rajčata na parapetu taky začala vadnout, teda ty spodnější lístky, tak jsem je hodila ze slunka pryč, už jim to asi vadilo a zatím dobrý, do skleníku chystám hodit koncem po polovině dubna..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika