Příspěvky uživatele - 192.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 26.5.2012
Tak a je tu poslední varianta - v Obi mohu za skvělou cenu získat sekačku NGP SP 420. Jako jediného bych ho měl přímo z obchodu a ne přes internet, což vidím celkem jako plus. Znáte stroje od značky NGP? Je to lepší varianta než předchozí sekačky... celý příspěvek >
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 23.5.2012
A co sekačka Abg 485? Mám možnost ji sehnat za stejnou cenu jako Hecht, ale nevím, jestli je to +- to samý nebo je tahle značka o něco lepší. Má navíc i mulčování, což mě celkem láká (i když to teď možná ani nevyužiji). Co vy na to?
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 23.5.2012
No zatím nejvíce uvažuji nad sekačkou Raptor LM41 - lákají mne ta kuličková ložiska a kovový skelet, který by snad mohl něco vydržet. Uvidíme ještě. Za případné další informace o těchto strojích předem všem děkuji.
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 23.5.2012
Potřebuji zakoupit sekačku na trávu, přičemž sekaná plocha je zhruba 70m2. Rozhoduji se mezi sekačkou Raptor LM41, Raptor LM40 a Hecht 540. Kterou z těchto sekaček byste mi mohli doporučit? Máte někdo zkušenosti s těmito značkami? Na sekačku Hecht... celý příspěvek >
Malá zahrada - stačí strunová sekačka z Lidlu?, 16.4.2012
I když má ta sekačka z Lidlu vysunovací rukojeť, takže bych si ji mohl nastavit na svoji výšku?
Malá zahrada - stačí strunová sekačka z Lidlu?, 16.4.2012
Dobrý den, chtěl bych se poptat, zda by na posečení zahrady o výměře maximálně 30 m2 stačila obyčejní elektrická strunová sekačka. Jaký výkon by měla mít, aby si poradila i s tužší trávou? Uvažuji nad koupí této strunové sekačky z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika