Příspěvky uživatele - 7.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čertova hruška (hnilička), 7.7.2014
Tuto hrusen mame na zahrade v Litomericich. Mensi strom, asi 5-6m na vysku. Prave ted konci dozravani - zacal jsem je jist od konce kvetna. Jim je, jen dokud nezacnou vevnitr hnednou, pak uz ne. Jsou dobre, stredne sladke. Je to jedno... celý příspěvek >
Rajčiny - bez kvetu, 9.7.2013
Dobrý deň, prosím o radu. Som úplný začiatočník v pestovaní rajčín.Kúpila som si odrodu cherry (presný názov neviem, nepovažovala som to predtým za doležité ale vidím že vybrať správnu odrodu je asi to najdoležitejšie). Pestujem ich na... celý příspěvek >
Dub neznámý, 13.9.2012
na 99% je to dub červený (Quercus rubra)
Dřín květnatý - kde sehnat?, 29.5.2012
Kupovala jsem letos na jaře v zahradnictví Slivoň, poblíž Slaného.
Listmaté keře - jílovitá půda, 29.5.2012
Poprve v životě jsem začala budovat zahrádku. Na pozemku máme jílovitou půdu. Před 14 dny jsem zasadila listnaté keře Svídu japonskou, floridu, tavolu, dřišťál a pustoryl a šeřík. Sázela jsem je tak, že jsem vykopala jámu, vložila keř, do poloviny... celý příspěvek >
Usychání špiček/větví stromů, 21.5.2012
Dobrý den, nevíte čím by mohlo být, u nás na vsi (Holubice-Kozinec) je k vidění, že stromům usychají spičky větví nebo komplet cela špiška 1/3 stromu, na zahradu jsme v loni na podzim dal dva male buky a oba mají taky uschlou špičku, děkuji za... celý příspěvek >
quercus virginiana / geminata stále zelený strom / keř, 24.5.2011
Dobrý den, poradíte jak nejlépe pěstovat tento druh dubu (jako zemina, kyselost,atd...), co by se mu mohlo v nasich podmínkách líbit? nebo mít stromek doma... děkuji za rady. Luboš
Dub zimní nebo dub letní?, 17.5.2011
Ahoj, děkuji za rady :o)   Luboš
Dub zimní nebo dub letní?, 16.5.2011
Ahoj, poradíte zda je to dub zimní či letní (žaludy mám ze stromovky) zde je odkaz díky za odpovědi Luboš
Jak nejlépe sázet bukvice?, 23.11.2010
Dobry den, rad bych se zeptal... dal jsem bukvice do kvetinacu a prijde mi ze pomalicku zacinaji klicit (kdyz jsem chtel bukvici vytanout tak to neslo) myslite si, ze to pres zimu prezije, mam to venku u baraku chranene v krabici zateplene... moc... celý příspěvek >
Smrky blízko u sebe, 18.11.2010
Mám na zahradě po předchozím majiteli tři smrky rostoucí v řadě asi metr a půl od plotu. Jejich výška se pohybuje mezi 3 až 4 metry a mezery mezi nimi mají necelý metr. Za plotem je nepříliš udržovaný pás obecní zeleně, takže nikomu nevadí, ale mám... celý příspěvek >
Něco menšího na dvůr, 8.2.2010
Uvítám doporučení na malý strom, listnáč nebo jehličnan. Na šířku opravdu malý, do pěti metrů, aby postupně nepřesáhl přes plot k sousedům a nám nad příjezdovou cestu. Na výšku může mít víc, ale nic extrémně vysokého. Koruna by určitě... celý příspěvek >
Přesazení růží, 10.11.2009
Pokud myslíte La Belle Sultane, tak bych se rád zeptal, jak je v tomto věku vysoká a široká. Dá se uhlídat, neodnožuje příliš?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika