Příspěvky uživatele - 213.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Javor dlanitolistý, 15.5.2012
Jééé, děkuji moc za tipy, určitě se podívám. Žaneta
Javor dlanitolistý, 9.5.2012
Děkuji za tipy, chtěla bych však javor zbarvený do červena, aby byl nějaký kontrast. Výškově spíše střední - tak do 3 metrů. Už začínám přemýšlet i o jiném rostliném druhu, který by byl zbarven do červena, ale snese slunce. Ale když ty javory jsou... celý příspěvek >
Javor dlanitolistý, 5.5.2012
Dobrý den. Ráda bych se poradila ohledně javoru dlanitolistého. Moc se mi líbí a ráda bych si ho pořídila, ale bohužel ho mohu vysadit pouze na slunném a často i větrném místě. Většinou se dočítám, že je lepší polostín a chráněné stanoviště. Myslíte,... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 5.12.2011
Zdravim, driv jsem se k netu nedostal.Podle me je 560 urcite lepsi nez 357,je to vazne divoch.Pred nejakou dobou jsem v lese narazil na pana ktery delal nekolik let v tezbe o 560 jsem mu vypravel a dohodli jsme se, ze az mi prijde, donesu mi ji... celý příspěvek >
Kdy zastřihmout vrbu bělavě pestrou?, 30.6.2011
Tak to jsem chtěla slyšet - taky mě totiž připadá, že začíná chátrat. Děkuji Žaneta
Kdy zastřihmout vrbu bělavě pestrou?, 30.6.2011
Dobrý den.. Máme na zahradě vrbu prostřední bělavě pestrou má se prý stříhat dvakrát ročně. Poradíte prosím v jakém období je nejlépe zástřihy udělat? Děkuji Žaneta
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
Děkuji - to mě nevadí, spíše naopak . Ráda bych zahradu, která se bude v různých období proměňovat. Ráda bych, aby tam vždy něco kvetlo, než aby vše najednou i odkvetlo. Moc děkuji za identifikace modře kvetoucího keře, ale podle vašich slov jej... celý příspěvek >
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
Děkuji. Neznám komuli, jinak ostatní jsem celkem odhdla podle Vás. Je mi jasné, že reál je jiný, ale pro barevnou inspiraci snad stačí. Žaneta
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
Je mi jasné, že takhle by to v reálu nevypadalo, ale hledám inspiraci v barevné kombinaci a to na té fotce je. Jde mě jen o upřesnění druhů - i když sama tuším a v zahradě si to již poskládám podle sbe, podle vzrůstu a doby květu.
Poznáte kolekci keřů?, 8.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Ráda bych vysadila živý plot a líbí se mi toto uskupení. Poradíte mi prosím s názvem keřů? Výsadba na slunném místě, jílovitá půda. Ještě bych poprosila o radu v jaké vzdálenosti keře vysadit. Děkuji. Žaneta
Modřín převislý - Larix decidua Puli, 16.4.2011
Nám ho pes okousal zrovna v období, kdy začal modřín sám opadávat - takže jsme sami celou zimu napjatě čekali, jak stromek dopadne :-(. Jedno ale vím jistě - pes a zahrada asi dohromady nejdou. Občas zasněně koukám do zahrádkářských časopisů, jak se... celý příspěvek >
Modřín převislý - Larix decidua Puli, 15.4.2011
Dobrý den. Poprosila bych také o radu. Vloni jsme vysadili převislý modřín, krásně rostl, pustil mnoho nových výhonků. Bohužel nám pes kůru okousal. Ihned jsme ošetřili nějakou speciální pastou a na zimu raději kmínek ovázali. Bohužel nám stromek na... celý příspěvek >
Závady při výrobě domácích uzenin?, 22.10.2010
Pozdě ale přeci: Pane Šmíde, ať je to jak chce, uvedl velmi rozmanité množství receptů, které jsem vlastně pro rozmanitost hledal. Takže mu vlastně děkuji a ať jsou ty recepty jeho vlastní nebo ne, na tom vůbec nesejde. Jsou jen publikovány, nikomu... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 20.10.2010
Mám jí už asi 10let a nedávno mi napadlo, že jí ořežu, aby zmohutněla.Nevím jak to s ní dopadne, ale druhý den mi pálily oči, příšerně mi otekly víčka a brněly a pálily rty. tak mi napadlo, jestli není jedovatá, no a už vím z čeho to bylo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika