Příspěvky uživatele - 208.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield nebo Vari, 5.9.2012
To jste měla napsat dříve, neboť bych se nespokojil s výrazem Vari, jak je to dostačující pro muže a detaily si dořeší sám. Pro mě bylo podstatné vysvětlit rozdíly nejen v ceně, ale také v kvalitě. U novinek je vhodné nebýt mezi prvními, neboť ti... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 5.9.2012
Já vím, co je kryt, ale dle stroje je cena jiná. Jinak bych reklamoval, jak jsem napsal. Kryt musí vydržet náraz kamene, dřeva, a pod, bez tříštění a praskání.
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 5.9.2012
Záleží na tom, jaké kryty na jakých strojích porovnáváte. V běžné praxi by měl vydržet celou dobu životnosti.
Krovinorez Demon RQX520R, 15.5.2012
Měl jsem Stigu s motorem 42kubíků a když se mi podařilo přidřít nějakou záhadou ložisko na klice koupil jsem si misto nové klikovky Demona. Cena byla totiž skoro stejná jako za klikovku. Musel jsem s údivem konstatovat, že tam kde běžela stiga na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika