Příspěvky uživatele - 9.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění trávních traktorů, 27.5.2011
radil bych zakoupit stojan na čištění.
orchidee nádoby na pěstování, 13.3.2008
Dobrý den, také pěstuji orchideje v průsvitných umělohmotných nádobách. Syn mi je přivezl z Prahy, prodávali je na Pankráci (Bauhaus?). (Doufám, že to není reklama, ale nevím, jak  jinak napsat místo, kde se prodávají). Nyní jsou i ve stejném... celý příspěvek >
minirůže, 13.11.2007
Děkuji za radu. Skusím to. Hana.
minirůže, 9.11.2007
Dobrý den. Prosím o informaci. Mám doma minirůži, která krásně kvete i roste. V poslední době se jí na listech i pupenech objevil bílý povlak, který vypadá jako plíseň a jde dobře opláchnout vodou. Po čase se objeví znovu. Můžete mi poradit co to je... celý příspěvek >
Ostružiny, 25.9.2007
Děkuji, Hana.
Ostružiny, 25.9.2007
Dobrý den. Platí vaše zkušenosti se stříháním ostružin také pro ostružinu bez ostnů? Máme ji druhým rokem a nyní vyrosrly dlouhé šlahouny, mnohem silnější než ty předešlé. Děkuji za radu. Hana.
Blahovičník, 29.8.2007
Dobrý den. Koupila jsem si blahovičník před dvěma měsíci, mám ho doma a roste hodně rychle. Mohu jej stříhat ještě teď, na podzim? Děkuji za odpověď, Hana.
Dosna, 28.3.2007
Já mám dosnu během zimy doma ve tmě a koncem dubna ji vysazuji ven. Než přejdou mrazíky, cca za těch 15 dní začne pomalu vyrůstat nad zem, takže mrazíky jí neublíží. Na podzim zase před mrazíky schovat. Hana.
živý plot-smrčky, 2.3.2007
Já jsem už taky zasadila nové smrčky místo těch starých, rostou už dva roky a chtěla bych je stříhat tak, aby z nich byl hustý porost, tak max.1,5 m vysoký. A ty vršky, se můžou zaštipovat hned, aby zhoustly? Myslela jsem, že musím tak dva... celý příspěvek >
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 23.2.2007
Dobrý den. A nevíte, jak je to se zkušebním vrtem který funguje od r.2004, který má přítok cca70l/den? Studnaři nám  tehdy řekli, že  to množství vody je tak malé, že to ani není možné hlásit jako studnu. Občas z něj,ale vodu čerpáme.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika