Příspěvky uživatele - 176.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky na listech, 12.5.2012
Zdravím. Na schované husenky v listech musíte použít jedině systémový postřik, který přes listy vnikne do rostliny a je cevním systémem rozveden po celé rostlině a schované housenky se otráví otráveným listem. RELDAN, SUMITHION, CALYPSO sadař... celý příspěvek >
Hrušeň Nela, 11.5.2012
Zdravím.  Nela má podle pomologie a i s vlastního pozorování pouze střední plodnost. Opylovači jsou Clappova, Wiliamsova, Jana, Decora. Proveďte postřik před květem a po odkvětu CALYPSO nebo RELDAN, ať můžete vyloučit škúdce - pilatku,... celý příspěvek >
Podnož pre hrušku, 11.5.2012
Dobrý večer. Nemusíte se omlouvat za rychlost odpovědi. Rozumní lidé určitě chapou, že nikdo z nas nevysedává neustále u počítače a hypnotizuje forum.  Já si važím lidí, kteří umí rozumně poradit a přiznají své mouchy a nebo dokážou varovat před... celý příspěvek >
Grimesovo zlatožluté - dvojník Golden Delicia, 11.5.2012
Zdravím Vas. A děkuji za odpověď. Grimesovo zl. jsem si koupil přes internet u prodej stromku cz. Je pravda, že stromky zasílají kvalitní a vzorně popsané.  V pomologii JABLKA je Grimesovo zl. popsané, ale pro mě je duležitá zkušenost pěstitelu.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika