Příspěvky uživatele - 230.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačku Partner P53-675DWAR nebo P51-625CMDW?, 22.5.2012
Je to sice s časovým odstupem, ale přece... Mám téměř rok Partnera P53-675DWAR a toto jsou ve zkratce moje zkušenosti: 1) Nezvyklý přední pohon- je třeba se s ním naučit jezdit. Je to otázka zvyku, někomu to ale nemusí vyhovovat. Při sečení se... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 11.5.2012
Ctěl bych 580ku jen na vyzinani travy kde se nedostane sekacka. Obrubniky, stromy, kolem zdi atd. Nic narocneho. Jsou nejake dalsi zkusenosti? Videl jsem v jednom shopu i nahradni dily. Ocekavam provoz tak 4-5 let. Jsou nejake dalsi zkusenosti nebo... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos na zahradě?, 2.9.2011
Na netu jsem narazil na přípravek Duracid Vespe a musím říct, že mi opravdu pomohl. Vytváří jakousi pěnu, která vosy celkem rychle zničila.
Sázení Kanadských borůvek, 11.5.2011
Dobrý den. Koupila jsem samce a samici Kanadské borůvky a chci se zeptat, jestli musí být nasazené vedle sebe nebo ne a jestli ne, tak jestli mezi nimi může být překážka v podobé jiné rostliny. Děkuji za odpověď
Dýmovnice do skleniku, 22.3.2011
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Dobol Fumigator. Loni ve skleníku mi hodně pomohl.
Jak na krtka, 21.3.2011
Dobrý den naše zahrada po letošní zimě vypadá jak po boji :(. Zkoušeli jste přípravek KRETOX někde jsem na něho narazil v diskusi a celkem ho chválili, ale za boha si nemůžu vzpomenout kde to bylo. Nemáte někdo zkušenosti s tímto přípravkem?
Dstilační přístroj, 18.10.2010
14dni je hrozne malo, chce to aspon 8 tydnu.j.
Skimmia japonica - ako ju pestovať, 5.9.2010
taky bych se rada zeptala na totéž jen jestli muže být venku v nádobě nebo na záhonu
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika