Příspěvky uživatele - 223.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Javor dlanitolistý, 5.5.2012
Mám javor dlanitolistý, který jsem prvně zasadila na slunné stanoviště. Moc mu to tam neprospívalo, měl listy spálené od sluníčka ikdyž jsem ho přes poledne přistiňovala slunečníkem. Po roce jsem se rozhodla ho přesadit. Je v polostínu, slunce... celý příspěvek >
Randap, 19.8.2011
Chtěl bych se zeptát zda-li nevite dlouho zustavá Randap v pudě, a jestli po použití větší koncentrace zustavá puda infikována.?  Děkují    
Synsepalum dulcificum, 25.6.2011
Váše odpověď mi přišla dost agresivní a to jsem nechtěla. Je pravda, že každý máme různé očekavání od naších pěstitelských pokusů. Mi také moc nejde o penize, ale uvědomila jsem si, že mě strašné baví se divat na to jak se objevují listečky, nové... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 25.6.2011
Rašelina tady je většinou z Pobaltí. V Německu také je rašelina většinou z Estonska. Proto německé obchodní řetězcy (OBI, Hornbachuat.d.), myslím si, mají rašelinu stejné kvality. Už jsem četla v diskuzním fóru s Václavem Větvičkou, že někdo měl... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 24.6.2011
Možna, že opadavání listi je reakce na cestu z Tajska? Jak dlouho už je u Vás? Co se tyče pH půdy, tak se doporučuje 4,5-5,8, někdo to mícha půl na půl někdo jenom rašelinu. Pravda je, že na rašelině bylonapsano      pH... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 24.6.2011
Máte spravnou hodnotu pH půdy? Zkuste rostlinu přesadit do rašeliny. U synsepalum dulcificum je strašně duležitá kyselost půdy!
Synsepalum dulcificum, 22.6.2011
Když přečtete odkazy na stranky : How to Grow Your Own Miracle Fruit - Synsepalum Dulcificum Miracle Fruit (Synsepalum dulcificum) Germination Experiment tak najdete tam všechny podminky pro pěstování. Otazkou je jestli se Vám podaři je... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 22.6.2011
Mám půlroční vypěstovanou z pecky rostlínku. Zasadila jsem ji do čisté rašeliny, květináč mám omotaný potravinovou folii a nahoře mikrotenový saček. Takový domací mikrofoliovník. Rosím tak obden a jednou týdně normalně zalíju zvrchu. Květináč mám na... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 5.6.2011
Už tato rostlinka nikoho nezajíma, že nejsou žadné další příspěvky? Já ji mám vypěstovanou z pecky a je ji tak 5,5 měsícu. Můžu se podělit zkušenostmi s pěstitelem nebo pěstitelkou.Samozřejmě, jestli to ještě někoho zajíma.
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Bavíme se o fikusu Lyrata Kozičko.Připojila jsem foto. Fikus benjamina mi sice opadává, ale nemá žásné skvrny na listech.
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 11.1.2011
Děkuji, určitě to udělám. Mám hnědé skvrny na listech nechat nebo odstranit? Pavla
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 11.1.2011
Hnědé skvrny ostříhám až do zdravého listu a zasypu skořicí.Kytku po té přesadím. Uvidím jestli to pomůže. Udělám aspoň něco. Děkuji všem za přispěvky a rady. Určitě se zmíním jak to dopadlo. Pavla
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 11.1.2011
Myslím že dlouho trvá než substrát proschne, že je těžký. Když do něj hrábnu je hodně tuhý udusaný hutný. Květináč ve vodě nesedí, zalévám opravdu málo, jen když je suchý a trochu, přesto stále drží vodu.
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 10.1.2011
Jak jsem psala na benjaminek se pustím v pátek, určitě dám vědět výsledek.      Cose týče f.lurata, jsou černé listy od spodu rostliny, vršek rostliny je v pořádku, list je černý po okrajích listu a je spíš trošku... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 10.1.2011
Děkuji za rady, U okna zima není, je kousek od topení, ale to byl také na starém bytě, kde se topilo mnohem více. Jinak květináč asi nevyvařím je opravdu veliký, takže ho nějak vyčistím, protože pořízení nového by byla docelá velká investice. Jinak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika