Příspěvky uživatele - 72.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 27.6.2012
Dobrý den, první sezonu letos seču Stigou 55 SQ Turbo (motor BS).  Je to sice dražsí sekačka než Vámi vybraná ale v podstatě je to stejné. S motorem Honda zkušenost nemám, původní sekačka z roku 97 má také motor BS a teprv letos už blbe, po... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 4.5.2012
Tím chcete říct, že v Bauhausu koupím stejnou kvalitu jako Stigu? no upřímně... v Bauhausu jsem se zrovna nedávno na sekačky díval, jen tak ze zájmu a přirovnal bych to k plastové hračce pro děti
Sekačka Honda nebo Stiga?, 22.4.2012
Dobrý den, já si letos koupil Stigu 55 SQ. Sekačka je to mohutná a vypadá, že něco vydrží. Oproti staré co jsem měl je šasí pořádný kus železa. Jediné co bych viděl jako problém, je obratnost - manipulace. Sekačka je dost velká a těžká a jsem... celý příspěvek >
Stigu ano či ne?, 27.3.2012
Dobrý den. Řeším nákup nové sekačky na plochu 4000m2. Především luční tráva, 1000m2 udržovaná část, cena tak do 15-18 tisíc. Určitě rotační sekačku. Vybral jsem si Stigu Excel 55 SQ. Máte někdo zkušenosti? doporučili byste něco jiného? motor... celý příspěvek >
Jakou sekačku, 14.3.2012
Dobrý den, poprosil bych Vás o radu. Letos bych rád pořídil novou sekačku. 15 let jsem používal sekačku tehdy snad z Mountfieldu Castel Garden Raser s motorem Briggs & Stratton, sloužila dobře, motor začal opravdu stávkovat až předloni,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika