Příspěvky uživatele - 224.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pivoňka, 18.11.2013
čerstvě vysazene cibulky ještě nezakořeněné do příchodu mrazu mohou být povytažené mrazem až nad povrch, to platí i pro vsazenou rostlinu, musí se dát hlouběji a pořádně přišlápnout.Pokud je mrazuvzdorná jako že pivonka je zimu přežije v pohodě
Co je to za rostlinu?, 17.10.2013
chrpa velkohlavá, trvalka,bude kvést až 2 rokem?
Trvalka s tmavočervenými listy, 17.10.2013
ahoj doporučuji penstemon digitalis pěstuji již několik let, dobře se rozmnoží samovýsevem, hezky kvete a listy ma červeno filové
Co je to za červíky nad kaskádou?, 25.5.2013
Tak po pátrání na internetu bych to odhadoval na larvy potápníka. Potápník se v našem jezírku vyskytuje velice hojně a jak jsem se dočetl, je to moc dobře - likviduje totiž, mimo jiné, larvy komárů.
Co je to za červíky nad kaskádou?, 23.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme čerstvě vybudované koupací jezírko (cca 80 m3), ze kterého je voda přečerpávána do filtrace, následně do malého jezírka a odtud se přes kaskádu vrací zpět. Na hraně toho malého jezírka a kaskády se nám na kamenech a fólii... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 31.8.2012
Granule jsou různé... na lepší snášení vajec a lepší kvalitu skořábky... na lepší peří... na lepší kondici slepic... atd. Moje babička je neměla, já je taky nemám. Dávám jim všechno možné, co nám zbyde v kuchyni, taky hlavně trávu i seno, uvařenou... celý příspěvek >
Drtíte kosti?, 31.8.2012
Dobrý den, my taky dáváme jenom tepelně zpracované, hlavně drůbeží, natlučené kladivem. Sice se při tom trochu zapotím, ale nemám žádnou drtičku a slepice se jdou po nich utlouct. :-)
Slepice klovou jednu chudinku, 31.8.2012
dobrý den, jenom bych chtěla poradit ohledně toho klování nových slepiček. Jedna babka mi poradila, abych porosila (flaška na postřik) všechny slepičky a kurník, taky ty nové slepičky octovou vodou. Vše jim voní stejně, takže si toho tak nevšímají, i... celý příspěvek >
Slepice a myši, 31.8.2012
naše slepice taky nechytají myši, ale zjistili jsme, že nám vypomáhá kocour od sousedů :-)
Neznámá choroba - klejotok plodů, 3.7.2012
Plody broskví jsem na základě Vaší připomínky rozřezal a uvnitř jsou naprosto zdravé, netknuté, žádný červík, žádná známka napadení.
Neznámá choroba - klejotok plodů, 19.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu, o jakou chorobu broskví se jedná a jak proti tomu bojovat. Na broskvích se cca kolem 10. června objeví kapky lepkavé pryskyřice, plody jsou zcela zničené. Pro informaci, jedná se o broskvoň vypěstovanou z pecky, pravidelně plodí již... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 13.6.2012
Není pravda, že holubi!! Vrabčáci sklidí sazeničky, vyhrabou zasetá semínka, oštípou pupeny rybízu, angreštu, zaštípou hrách...
Do hnízd seno, nebo slámu?, 2.5.2012
já tam dávám taky seno, jaké mi přijde pod ruku... drobné i dlouhé a slepičky si z toho udělají hnízdo samy
Do hnízd seno, nebo slámu?, 2.5.2012
já sice mám slepice jen krátce, ale děda je měl celý život a taky jim dával do hnízda seno. Já to dělám taky a pamatuji si živě, jak to tam vždycky vonělo, nebyl tam žádný puch (musí se to ale častěji kontrolovat a vybírat hovínka
Slepice a myši, 2.5.2012
ani nejsou tak staré... mají jeden rok, ale máme je jako další členy naši rodiny
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika