Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změna zahrady, 18.11.2012
Stromky lze sázet, dokud nezamrzne zem - takže ještě lze.           Lída
Kříženec, hybrid, klon, mutant, 13.11.2012
Kříženec = hybrid (výsledek křížení dvou jedinců). Klon = jedinec naprosto totožný s původním jedincem (třeba vypěstovaný z jeho buňky). Mutant = jedinec, který se některým znakem odlišuje od ostatních jedinců svého druhu (třeba po ozáření, sci-fi... celý příspěvek >
Zelená stěna v interiéru (ne hydroponie), 13.11.2012
Nikdy jsem na něm puklici neměla ,spíš to odnesla cuphea, anthurium, oleandr a palmy...      Lída
Jahody - přesazení a plození, 13.11.2012
Vím, že nyní se jahody po bramborách nedoporučují, ale dáváme je tak padesát let a rostou v pohodě, kořenové choroby žádné. Třeba mám štěstí  :-)))    Lída
Termín výsadby česneku, 13.11.2012
Já sázela před třemi dny, ostatní u nás už ho mají v zemi dávno (HK). Teď už by teploty měly být dobré.           Lída
Zelená stěna v interiéru (ne hydroponie), 13.11.2012 Obsahuje fotku
A co dát do truhlíku šáchor? Když vyroste, má tak 120cm. Chce hodně vody, je to bahenní rostlina, aspoň by vám tam zvlhčoval vzduch... Latinsky to je Cyperus alternifolius. Množí se tak, že se ustřihne "deštníček" s asi 15cm stonku, lístky se zkrátí... celý příspěvek >
Voní jako jasmín, 11.11.2012
Zkuste Bambus-centrum Kastner.
Jabloně v palmetach, 11.11.2012
Paní Eva uvažovala o palmetě, protože chtěla úzký tvar kvůli tvaru zahrady. Nevím, jestli ví o "balerínách", proto jsem se o nich zmínila, jsou také hodně úzké. Ing.Fidlou navrhované štíhlé vřeteno již tak úzké není.  Lída
Prosím o určení keřů, 11.11.2012
U některých odrůd ptačího zobu vydrží fialově zbarvené listy až do jara, než je nahradí nové lístky (viz stránky p.Dobrkovského na netu).          Lída
Jabloně v palmetach, 10.11.2012
Určitě poradí třeba p.Vysloužil, ale volila bych méně vzrůstnou podnož a odrůdu plodící na krátkém dřevě.   Jinou možností by bylo použít sloupovité jabloně ("baleríny), které korunku netvoří.... celý příspěvek >
Odrůda jabloně, 10.11.2012
Bude to Gascoineho, až na to jablko z druhé fotky (a na třetí druhé odspodu) jsou všechna typická. Bylo to mé milované jablko. My ho sklízeli koncem září. Vydrží do Vánoc, rádo hnije od okvětí. Voňavé, šťavnaté, křehké, aromatické. Bylo tady o něm... celý příspěvek >
Odrůda jabloně, 10.11.2012
Většina plodů mi přijde jako Gascoigneho šarlatové (kromě druhé fotky), ale u nás se sklízelo později. Jestli to je starší strom a je zvláštně aromatické, tak je to ono.   Lída
Kdy sundat netkanou textilii, 10.11.2012
Kdybych sela trávu takhle pozdě, tak bych ji nechala bez přikrytí, ať dělá, co umí. Pokud by nevyklíčila teď, vyklíčila by zjara. Když jste to teď přikryl, nechala bych textilii jen do vyklíčení (asi jak máte tu první část), pak bych ji sundala, aby... celý příspěvek >
Kdy sundat netkanou textilii, 10.11.2012
Nevím, co zdejší "trávníkáři" poradí, ale když bych se měla řídit citem, určitě bych tam textilii dlouho nenechávala, měla bych obavy z plesnivění, i když bílá (?) netkanka dýchá...   Lída
Poradí někdo co je to za rostlinu?, 9.11.2012
Pane Josefe, sice nějaké pokojovky znám, ale odborník jako vy opravdu nejsem, byla to jen reakce na vaši zmínku o dlouhých slabých řapících - přišlo mi to podobné... Omlouvám se.              Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika