Příspěvky uživatele - 65.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče Shirley F1, 16.2.2017
Nemáte někdo zkušenosti s rajčetem SHIRLEY F1?
Rajče Duo, 21.2.2014 Obsahuje fotku
Nemáte někdo zkušenost s melounovým rajčetem Duo?
Předpěstování pórku, 4.4.2013
Loni jsem pěstovala prvně letní pór.Po celou dobu od výsadby jsem ho nechala přikrytý bílou netkanou textilií, jen sem tam odkryla na odplevelení, a zas hned přikryla a žádná vrtalka ani nic jiného ho neznehodnotilo.Byl naprosto čistý, pěkný.Jitka
Substrát do truhlíků, 15.4.2012
Jaký používáte substrát do truhlíků k balkonovkám?Je lepší koupit už hotový nebo je možné si ho namíchat doma :kompost +něco?Zahradní zemina, rašelina atd.Děkuji J.
Ředkvičky, 10.4.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč se mi u ředkviček nedělají bulvičky?Mám je ve skleníku, listy mají tak 10cm, ale místo bulviček jen takové ocásky :o((Jitka
Půda ve skleníku, 3.4.2012
Mám problém ve skleníku kde se mi neustále dělá na půdě mech.Mám skleník od loňska, tak nevím jestli je to normální nebo co s tím popřípadě dělat.Loni mi tam za boha nešli okurky, tak nevím jestli může být nějaká souvislost.Děkuji Jitka
Kedlubny, 3.4.2012
To byste byl moc hodný, ještě se zeptám do jaké země nebo substrátu je vyséváte a poté přesazujete.Asi je dám jak píšete rovnou do toho skleníku tak jestli stačí zemina co tam je nabo jestli mám na kousek nasypat tu na množení? A potom jestli do... celý příspěvek >
Kedlubny, 3.4.2012
Děkuji pane Mirku za radu, mohla bych se Vás zeptat jestli je místo na parapet zvenku můžu dát do toho skleníku?A kdy je pikýrujete?A hlavně nevím jak hluboko je při pikýrování sázet a jestli ještě přikrýt tou netk.tex?A ještě jak hluboko se vlastně... celý příspěvek >
Kedlubny, 3.4.2012
Mohl by mě prosím někdo napsat postup při pěstování kedluben ze semen?Zkoušela jsem to loni asi 4x a letos 2x a vždy bez úspěchu.Semínka vždy krásně vzejdou v kupovaném substrátu na množení ale jsou z toho nítě, potom vyblednou a konec.Pěstuji je na... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 23.6.2011
Dobrý den, letos poprvé zahradničím ve skleníku(z polykarbonátu).Mám tam papriky, které jdou krásně.Ale nevím už co s okurkami.Mám Minisprint roubovaný na tykev SprinterF1.Rostliny jsou asi 1m vysoké, vůbec nekošatí, od spoda do poloviny výšky jsou... celý příspěvek >
Kedlubny, 20.4.2011
Prosím o radu jak hluboko se sejí a sázejí kedlubny.Děkuji Jitka
V. vinifera a bezsemenné odrůdy, 31.3.2011
Děkuji mockrát za vyčerpávající odpovědi.Ještě se zeptám (pro odborníky asi hloupě, ale jako laik prosím o vysvětlení) jestli stačí do skleníku vysadit jednu rostlinu révy, nebo jestli musí být kvůli opylování alespoň dvě odrůdy.A popřípadě... celý příspěvek >
Sprinter nebo tykev fíkolistá, 31.3.2011
Dobrý den, chtěla bych se letos prvně pustit do rubování salátovek.Píše se tady že je vhodná tykev Sprinter F1,ale u nás v zahradnictví mají jen tykev fíkolistou.Nevím jestli neudělám chybu když ji koupím, jinak bych si asi musela Sprint.... celý příspěvek >
V. vinifera a bezsemenné odrůdy, 31.3.2011
Dobrý den všem nadšeným zahrádkářům.Jak tady tak pročítám příspěvky o révě, každý chce poradi odrůdu konkrétně pro ty svoje klimatické podmínky (když pominu požadavky na barvu a chuť).Je jasné že je lepší důkladně rozmyslet a nechat si poradit... celý příspěvek >
Jak velký skleník, 18.3.2011
Děkuji za příspěvky, ale napadlo mě ještě že by bylo možná lepší položit otázku : Jak daleko od sebe jednotlivé rostliny okurek a rajčat sázet? (když na jednu plovinu skleníku přijdou rajčata a na druhou okurky)a každý už si to přebere dle svého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika