Příspěvky uživatele - 201.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 17.4.2012
Zakoupeno... konkretne STIGA Combi 48 SQ BW. Seka vsechno... dusi se maximalne tim, ze nema prostor pro vyhoz - ale to asi kazda sekacka :-) Sekal jsem 2 roky nepestenou zahradu (stara, polehana trava) a v pohode to slo. U nerovnosti jsem pouzil... celý příspěvek >
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 12.4.2012
Dekuji za tuto odpoved :-D To beru jako logicke, ale me spise zajimaly prakticke zkusenosti s novym a starym motorem. Vim, jak je to s vykonem u auta, ale jaky rozdil vykonu to udela u takove sekacky? 5Hp vs 4,5HP a vyse zminovany kroutak...... celý příspěvek >
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 12.4.2012
Dobry den, uz mate i prakticke zkusenosti? KOupil jsem tutez a doufal v motor 6-kove rady a, bohuzel, mam doma 575ex. Zajimalo by me, jak se u teto sekacky muze projevit nizsi obsah motoru (625 ma 190ccm a 575 ma 140ccm) a nizsi kroutak (575... celý příspěvek >
Uprava a udrzba clenite zahrady 400m2 - pomoc s vyberem techniky, 10.4.2012
Takze nakonec jsem vybral ne moc drahy kousek - sekacka Stiga Combi 48 SQ BW. S krovinakem jsme to taky vyresil... zatim si pujcim Dolmar MS-335.4U - a uvidime, jak si s tim poradi (treba nakonec presedlam na 4takt). Zatim diky (i kdyz jen za... celý příspěvek >
Uprava a udrzba clenite zahrady 400m2 - pomoc s vyberem techniky, 8.4.2012
Tak tu zahradu urcite predelam... ty prazce jsou priserne :-D I pres ty prazce je zahrada pomerne clenita a je tam dost stromu (i na tu pidi plochu). Proto jsme byl i pro krovinak - no a kdyz uz, tak jsem chtel neco poradneho (kvalitniho). Ono s tou... celý příspěvek >
Uprava a udrzba clenite zahrady 400m2 - pomoc s vyberem techniky, 8.4.2012
Upresnim muj puvodni vyber, prosim o komentare, zda je to dobra volba ci nikoliv. -Zda je napr. krovinak zbytecne predimenzovany pro vye uvedeny "placek", jine alternativy, atd... Krovinak: Marunaka TH48DX Sekacka: Stiga Collector 46... celý příspěvek >
Uprava a udrzba clenite zahrady 400m2 - pomoc s vyberem techniky, 8.4.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, potrebuji poresit zahradu ve vyse uvedenem stavu (obrazek). Po cele plose zahrady je skoro 2 roky nesecena, lehla trava a zahrada je velice clenita (nesmyslne oddelena staryma prazcema). Plocha zahrady je 400m. Potrebuju radu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika