Příspěvky uživatele - 227.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tráva a neřád, 3.4.2012
Sis: Koukám, že nejsem jediná, komu život/trávu ztrpčuje penízek (že, pane Josefe). Asi se mu letos daří nebo vám dovezli stejný substrát, jako nám. Trávu máme taky tak 3 cm a v ní spousty kvetoucí penízků. Z mé zkušenosti- vytrhala jsem už tisíce... celý příspěvek >
Zahadný plevel v novém trávníku - prosba o radu, 2.4.2012
 Moc děkuju, když to říkáte i vy, je to na 100%:-) Na fotkách co jsem našla na internetu to tedy vypadá trochu jinak, ale to je asi tím, že všude fotí jen ty plody a takové my zatím nemáme. Odkvětlé květy jakoby zasychají a nedělají ty penízky... celý příspěvek >
Zahadný plevel v novém trávníku - prosba o radu, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Děkuji, nahoprutku vůbec neznám, ale ta rostlinka označená "2" asi bude ono. Roste to v pískových lomech, tak asi to bylo v písku trávníkového substrátu. I když v atlasu se píše, cituji: "V ČR se jedná o dosti vzácný druh s nejvíce lokalitami v... celý příspěvek >
Zahadný plevel v novém trávníku - prosba o radu, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi vložit více obrázků, tak ještě vkládám druhou rostlinku: Děkuji
Zahadný plevel v novém trávníku - prosba o radu, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Na podzim nám srovnali pozemek (2000m2), rozvezli substrát a zaseli trávu. Tráva je špatná (řídká a malinká), zato se nám tady rozmáhají (mimo jiného) 2 druhy plevele s bílými kvítky, které jsem nebyla schopna identifikovat ani pomocí atlasu, ani z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika