Příspěvky uživatele - 209.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rada, 1.4.2012
Ano, za standartních podmínek lze hrnout sníh, tzn. pravidelně, okolo 5cm spadu bezproblému, více utlačí taky, ale přední kola ujíždějí při šikmé radlici, protože to v tu chvíli hrne cca 15cm.Navíc pokud je zmrzlý podklad, vyžaduje to řetězy.Co se... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 1.4.2012
Ještě trochu zasvěcení-traktory jso převážně americká divize, ridery evropská divize HQ, tak to neházet do jednoho pytle, nebe a dudy.Ani autorizovaný prodejce mi nevyvrátil moje poznatky, naopak si jen povzdechl, že ani nové kladky mi nepomůžou,... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 1.4.2012
P.S.-kawasaki jsou jedny z nejlepších motorů(japonci jsou japonci),navíc plně tlakově mazané, dává je i john-deer, ale s japonskou převodovkou od kansaki(tuff-torkama, tu má např. i honda),oni vědí moc dobře u brikse, proč nejlepší jejich motor je... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 1.4.2012
Ješte ty typy-honda celkově dobrá, kvalitni komponenty od motoru po podvozek, skvělý posez, špička širší tunel a sukně na koši, možnost předního nesení příslušenství-např.drtič větví.Stiga obdobný, trochu drsnějši vzhled, kvalitni dily.Starjet jen... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 1.4.2012
Husqvarnu traktor ani omylem, hydrogyr ani omylem.Kliňák na hq šestihranný mě koštoval 1500kč, závlačka 200kč a těsnící guma cca 30cm délky u koše 500kč a to ceny neřeším pokud odpovidají kvalitě, ale toto je výsměch, kvalitu to nevidělo ani z... celý příspěvek >
Nůžky na živý plot - křoviny, thuje, 1.4.2012
Na živý plot z thuji jsem zpočátku zvolil elektriku, ale stále se mi tam motal kabel, neustále ho hlídat(jednou to stejně odnesl přeseknutím, tak byl o dva metry kratší),tak po této zkušenosti jsem šel do benzínu a jsem spokojenej, ani to není o... celý příspěvek >
Jakou sekačku, 1.4.2012
Jen k tomu weibengu, právě ten čtyřrychlostni pojezd bude slabinka, neboť to neni řešeno převodovkou jako např. u stigy, ale variátorek, kde se tře kĺiňák, a jednotlivé rychlosti jsou jen pohyb klíňákem, jinak s kohlerem za jedenáctku, by to stálo za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika