Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Srovnání trávníku na malé zahrádce, 28.9.2012
Dobrý den, pročetla jsem na tomto fóru k tématu hodně věcí, ale přesto si nejsem něčím úplně jistá. Proto se raději zeptám přímo. Máme rok pronajatou zahrádku, vybudované nějaké zeleninové záhonky a konečně jsme se dostali k úpravě travnaté... celý příspěvek >
Jak obnovit trávník, 25.3.2012
Ještě jsem se zapomněla zeptat - jen jste plochu zryli, nebo jste i zasadili do porytého nějakou travní směs? Díky. G.
Jak obnovit trávník, 25.3.2012
Děkuji za reakce. Ještě jsem zapomněla napsat, že nechceme používat žádné chemikálie (za což se omlouvám, to asi hodně mění celou situaci), zahrádka bude bio. Do toho rytí se nám moc nechce, ale nejspíš se mu tedy nevyhneme :-), no co dělat. Můžu se... celý příspěvek >
Jak obnovit trávník, 25.3.2012
Dobrý den, pronajali jsme si zahrádku, která ležela cca 10 let ladem. Část jsme upravili na záhonky, zbytek chceme nechat pouze trávu, k odpočinku. Jenže nevím, jak se k trávníku dopracovat. Zahrádka byla hodně zanedbana, všude polehlá stará... celý příspěvek >
Podzimni vysadba, 21.10.2011
Dobry den, jsem uplny zahradkar novacek, zahradku jsem ziskala cca pred mesicem, mam pripravene nejake zahonky a chtela bych zasit nejakou zeleninu jiz ted na zimu. Tady na webu v jednom clanku bylo psano, ze se da v rijnu i listopadu sadit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika