Příspěvky uživatele - 148.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Baycor, 17.7.2014
Zdravim pestovatelov, aka je nahrada za postrek Baycor?, teraz uz nie je v predaji a listy jablone G. Delicius su napade plesnou, ale ziadny postrek okrem tohoto nefunguje. Vdaka za radu.
5 rocna broskyna, 24.4.2012
Isty cas som skusal pestovat broskyne z jadierok, potom som ich aj vykacal, boli na nic, ale predsa jedna sa podarila, asi krizenec luny a halehaven, kvety ako luna plody podobne halehavenu, odolna voci mrazu, plody kvalitne, velmi velke, ako... celý příspěvek >
Bio postrek vinnej revy, 20.4.2012
Niektori vinohradnici pestuju prhlavu a praslicku a ine buriny vo vinohradoch az do vysky pasu,. 
Dixired, 12.4.2012
mam dva stromy dixy, narocne na teplo, maju 10 rokov, podla mna dnes existuju aj lepsie skore odrody, kvet ma podobny ako halehaven, maly.
Eszter?, 20.3.2012
Zdravim pestovatelov, mam stepy odrody Eszter, ale vaham ci ju posadit, podla opisu nie je az tak zaujimava, Ma niekto skusenosti s touto stolovou odrodou?
Aky postrek na gol. del.?, 27.6.2011 Obsahuje fotku
Zdravim pestovatelov v priliohe posielam fotku, mam golden del. a uz druhy rok sa na nich vyskytuju fkaky, postupne listy zozltnu a opadnu, plody nemaju vyzivu. Tento rok so postrekoval dvakrat kuprikolom a talentom, raz pirimorom. Aky... celý příspěvek >
Ako to je s jedlymi gastanmi?, 24.6.2011
Nasiel som na tuto temu uz odpoved v starsich prispevkoch...
Ako to je s jedlymi gastanmi?, 23.6.2011
Zdravim pestovatelov, mam na zahrade tri jedle gastany semenace, ani som neveril, ze sa ujmu, ale ujali sa a tak su tam, nestepene. 3 rocne.Cital som, ze su dvojpohlavne, teda ze treba dva stromy, a tiez som cital, ze urodi kazdy strom, len samcie a... celý příspěvek >
Aku druhu ceresnu?, 23.6.2011
Tak neco si z toho vyberiem. Karesovka u nas zacina 25 maja a definitivne dozrela 8 az 10. juna, velmi rychlo, vtedy boli posledne ceresne, potom uz len hnile. Tak dik za odpovede.
Aku druhu ceresnu?, 20.6.2011
Zdravim skusenych pestovatelov, na dvore mam velku karesovku, a chcem ceresnu, ktora by dozrievala nasledne po nej, a ak to je mozne aby necervivela.  Alebo este uvazujem aj o cudzoopelivej ceresni, ktora by bola opelitelna karesovkou, Mohla by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika