Příspěvky uživatele - 164.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Al-ko PowerLine 5200 BRV vs Mountfield XSPW 57 MBS, 12.4.2012
Díval jsem se na parametry a zaujalo mne uvedení pozinkování podvozku. Jedna moje osobní zkušenost je, že bordelář mého formátu potřebuje šasí nerezavějící. Mne prorezlo a už tam mám díry. Brácha vybral litinové šasí a bylo to o hodně těžší a navíc... celý příspěvek >
Al-ko PowerLine 5200 BRV vs Mountfield XSPW 57 MBS, 11.4.2012
Sám si tu otázku kladu. Dosluhuje mi sekačka z mountfieldu a uvažuji zda novou od nich nebo Al-ko. Určitě má mountfield nejlepší servis a nejdostupnější náhradní díly. Na druhé straně přiblblou reklamu v TV se zařazuje mezi primitivní prodejce.... celý příspěvek >
Ktery bazen vybrat resp. jaky a z ceho?, 3.4.2012
Já jsem vybral z termobloku a DLW folie z těchto důvodů: - sání vody jak z povrchu skimerem tak dnovou výpustí čímž lze bazen vypustit do sucha - v případě zamrzání hladiny led roztahuje bazen a polystyrenové stěny pod folií to odpruží - stavba... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 29.1.2012
To je nářez. Co tam máte za ryby?
Výška vratných trysek pro betonové bazeny, 10.9.2011
Měla by platit zásada, že trysky jsou minimálně o 20 cm výše než světla. To pro spuštění hladiny vody v zimě pod trysky a musí zůstat nad světly.
Současná teplota ve skleníku, 1.1.2011
Snažím se nějak pochopit jak je to se slunečním zářením. Ikdyž je mírně pod mrakem tak kolektory na teplou vodu mi jedou v zimě pokud nejsou zasypané sněhem. Nějak si to snažím vysvětlit selským rozumem a chápu to tak, že sluneční paprsky nesou... celý příspěvek >
Současná teplota ve skleníku, 1.1.2011
Dostal jsem na vánoce novou bezdrátovou meteorologickou stanici pro zahradníky s hlásičem vlkosti zeminy. Má mimo jiné venkovní čidlo, které měří teplotu a vlhkost. To jsem umístil do skleníku na zahradě. Skleník má rozměry 3x2 metry a je z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika