Příspěvky uživatele - 199.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solární ohřev u Azura 400de Luxe, 1.5.2012
Děkuji za odpověď.Taky jsem zvažovala dát ho na místo střechy na garáži, tak na zem a třeba ho přikrývat.Vždyť vždycky ho člověk pouštět ani nechce, např.při trop.horkách. Taky by mě zajímalo na čem ho máte nainstalováno, kupovat stojan... celý příspěvek >
Solární ohřev u Azura 400de Luxe, 1.5.2012
Dobrý den.Chtěla jsem se informovat na solární panel,(takový ten zřejmě gumový co se dá svinout) .Jestli, když na něj svítí slunce, tak musí být neustále spuštěný motor, aby voda cirkulovala a nedošlo k přehřátí vody v něm a ten následně... celý příspěvek >
Solár nebo čerpadlo?, 1.5.2012
Nebo je potřeba nějaké čidlo, které se nastaví a to funguje proti přehřátí? Nevíte kolik stojí a jak funguje. Děkuji Renata
Solár nebo čerpadlo?, 1.5.2012
Dobrý den, prosím vás chtěla jsem se zeptat, myslíte takový ten gumový solár, co se dá svinout?Chtěla jsem se informovat jestli, když na něj svítí slunce, tak musí být neustále spuštěný motor, aby voda cirkulovala a nedošlo k přehřátí vody v něm a... celý příspěvek >
Jedlé kaštany, 21.1.2012
Kaštanová alej roste podél cesty z Morkovic do osady Skavsko, okres Kroměříž.
Nelze vypustit bazén, 17.10.2011
Dobrý večer, chtěli jsme zazimovat bazén, tedy nejprve vypustit vodu.Ta nejprve odtékala, ale jakmile se dostala pod skimer a my museli použít hadici od vysavače, aby voda dosáhla k odpodadu, přestala téct.Netuším co s tím a kde je chyba.Je možné, že... celý příspěvek >
Co na beton?, 4.8.2011
Děkuji všem za odpovědi.Uvidíme co na to slovo odborníka
Azuro 400, betonovat dno?, 4.8.2011
Děkuji za odpovědi.Já mám jen strach, aby se fólie bazénu nepoškodila.Beton totiš není zcela rovný, ale s tou podložkou by to snad nevadilo.Na prodejně je to moc nezajímá, mám si to přečíst v postupu, ale tam se často mění názory s těmi jejich.Také... celý příspěvek >
Co na beton?, 1.8.2011
Dobrý večer.máme již vybetonované dno pro bazén Azuro de luxe, nevím ale zda je nutné použít na beton polistiren.Je dost drahý, nebo jestli stačí pouze podklad co přivezou z firmy.neví přesně oč se jedná.
Navážka, 25.7.2011
Máte pravdu, odložili jsme termín.Dno v klidu vybetonujeme, přidáme kari síť a stihne i dozrát, tak,aby mohla pokládka bazénu proběhnout v pohodě.Dík
Navážka, 24.7.2011
Dobrý večer, chci se zeptat jestli někdo nedá rychlou radu.Do pátku máme mít připravenou díru pro bazén Azuro 400,bohužel jsme zjistili, že stojí na navážce.Bohunka
Azuro 400, betonovat dno?, 24.7.2011
Dobrý den.Potřebovala bych poradit jestli je vhodné u bazénu Azuro 400 vybetonovat dno.Chtěli bychom vše udělat pokud možno precizně a později nelitovat chyb, jež se nedají později odstranit.Děkuji za odpověď.S pozdravem Renata
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika