Příspěvky uživatele - 69.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna, 1.7.2012
Dobrý den. Prosím o radu. Chtěl bych si postavit zděnou udírnu, ale mám jeden problém. Na betonovém základu by měla být nějaká hydroizolační folie (IPA) aby cihly nenatáhli vlhkost. Mám ale strach aby z této folie neunikali nějaké škodlivé látky do... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 1.7.2012
Dobrý den. Prosím o radu. Chtěl bych si postavit zděnou udírnu, ale mám jeden problém. Na betonovém základu by měla být nějaká hydroizolační folie (IPA) aby cihly nenatáhli vlhkost. Mám ale strach aby z této folie neunikali nějaké škodlivé látky do... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 13.1.2012
Dobrý den. Mohl byste prosím přidat foto? Také uvažuji o koupi aparatury od firmy Kovoděl. Zajímal by mě hlavně ten procesor. Děkuji
Jaká podnož?, 12.1.2012
Dobrý den mohl by mi prosím někdo poradit jaká je nejvhodnější podnož pro hrušeň williams čáslavka? Vůbec se v tom nevyznám. Stromek budu sadit na hodonínsku, výška n.m. asi 200, půda je hlinitá - hlinitojílovitá a chtěl bych aby byl stromek spíš... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika