Příspěvky uživatele - 232.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Když se podívám na tu fotku s nádrží, tak bych to řešil při takto husté výsadbě tak, že bych natáhl dráty od země:1. 50cm a další po 25cm.První sazenici zprava bych ve výšce 1m ohnul doleva a přichytil.Tu bych vedl po třetí... celý příspěvek >
Vhodná odrůda, 22.1.2012
Opravuji,270 m n m
Vhodná odrůda, 22.1.2012
Odpověď pro VJK 250 m n m, okraj městské zástavby, východní Čechy.Honza
Vhodná odrůda, 21.1.2012
Dobrý večer, také si myslím, že Arkadie a Nero bych nesázel. Vybírejte odrůdy velmi rané a mrazuodolné.Arkadii a Nero mám, ale co není přes zimu zakryté, vymrzá.Zdraví Honza
Preočkovanie starého vinohradu, 11.1.2012
Dobrý den, podívejte se na roubovací + očkovací nůžky a podobné jsem koupil u nás za poměrně slušnou cenu.Trochu jsem musel vylepšit (zahloubit) lože pro střih, ale výsledek stejný jako u předváděných daleko dražších nůžek na am.a anglickém serveru.... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 30.8.2011
Dobrý den, zkusil bych ještě postřik na vlnovníka Omite 570
Preštepenie viniča, 13.6.2011
Děkuji za odpověď.
Preštepenie viniča, 13.6.2011
Můžu ještě dnes přeroubovat za zelena révu?Napište prosím postup.Určitě to bude zajímat víc lidí.Díky.
Co vaše réva?, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Do třetice zkusím odeslat ostatní fotky.Zleva Arkadie,Dora,Ajvaz.V předešlém příspěvku Kodrjanka.Zdraví JG 
Co vaše réva?, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Objevila se mi v příspěvku jen jedna fotka, zkusím odeslat ty ostatní.JG
Co vaše réva?, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se s Vámi podělit o mé poznatky s révou.Bydlím ve vých.Čechách, tzn.v okrajové oblasti pro pěstování vinné révy.Mám na zahradě asi 20 stolních odrůd.Nejsem žádný odborník na pěstování révy, ale snažím se.Chtěl bych přispět trochou k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika