Příspěvky uživatele - 12.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s filtrací, 14.9.2019
Ještě doplním k mému předešlému dotazu, včera jsem zjistil, že když nastavím ventil na OBTOK (dosud jsem tuto funkci nepoužíval), tak odchází voda mimo bazén místo cirukulace do bázénu, tzn. funguje jako odpad či výplach, Tak fakt nevím, zda hlavu... celý příspěvek >
Problém s filtrací, 12.9.2019
Po posledním proplachu písku mně jde nějak divně filtrace. Jednak je tlakoměru naměřen velmi nízký tlak a hlavně když jsem dle návodu vsypal do skimeru chlor-stabil, tak mi část zrnek okamžitě vyletěla přes filtraci ven do bazénu, tzn. že ji písek... celý příspěvek >
Pořízení širšího skleníku, 1.2.2019
Stále řeším jak pořídit skleník se skleněnou výplní se šířkou cca 5 m s kolmými bočními stěnami. Standardně se asi jak zjišťujii nevyrábí, tak zamýšlím koupit dva skleníky ke zdi široké 2,5 m a tyto spojit (sešroubovat, svařit) k sobě. Připadá mi to... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 20.4.2017
Máte prosím zkušenosti nebo chytré řešení jak üzavřít u kruhového bazénu nopovou folii na úrovni okolní dlažby, aby do mezery mezi nopovku a bazén nepadaly zejména malé kamínky atd. a také aby sem ve větším množství nestékala dešťová voda i... celý příspěvek >
Skla skleníku, 2.3.2017
Dávám do jarního pořádku skledník, některá prasklá skla už potřebují výměnu. Marně však sháním původně použité sklo HELIOS. Už jsem objel na zlínsku zasklívací služby a nikde ho nemají, nabízejí nějakou jinou značku, ale moc se mi to nepozdává -... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 15.10.2015
Ještě jednu otázku, jaký je vlastně rozdíl mezi bazénem Azuro a Azuro De Luxe. Je jenom v jiné silnější folii? A stojí za to pořídít raději tu dražší De Lux folii?
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 25.9.2015
Chystám se o víkendu sestavit Azuro 401, jen se chci ujistit ze zkušenosti jiných, jestli může být vlastní plechový ovál postaven na měkkém materiálu - na dně je mimo jiné cca 2 cm kopaného písku písku a 3 cm polystyren s přesahem i mimo obvod... celý příspěvek >
Core - proč není v běžném prodeji, 9.4.2014
Po měsíce shánění přípravku Core na rez hruškovou to pomalu vzdávám, hruška už bude pomalu odvetená, ost. přípravky bohužel v předchozích letech nezabraly (Talent). Můžeme mi prosím poradit, jestli ve Zlínsku lze v běžném prodeji Core pořídit -... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 14.8.2012
Letošní sezóna rajčat je fakt výborná, orientuji se jen na tornádo, bejbina a stupnické, vše bez náznaku plísně - Zlínsko, Zalévané jen příležitostně, hnojené max. do konce června. Co mě trápí je jen u stupnické odrůdy brzké ukončení růstu a tím i... celý příspěvek >
Vylamování zálistků, 18.7.2012
Můžete mi prosím osvětlit, jak je to s vylamováním zálistků. Přečetl jsem si o tom spoustu věcí a zdá se mi, že názory na to se liší. Někde se píše vylamovat všechny, případně je zakracovat, jinde zase je uvedeno, že vylámat jen zálistky pod hroznem... celý příspěvek >
Žabky v jezírku, 29.4.2012
V zejírku se nám usadily žabky. Ty samy o sobě nevadí, i když kvákají až až. Ale v současné době jsou ve vodě doslova mračna půlců ve velmi pokročilém vývojovém stádiu a co teď bude dál? Jestli ze všech budou žáby a tomu se dost dobře asi nedá... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 8.1.2012
Také bych rád koupil skleník hotový, protože při stavbě svépomocí se musí hlavně připravit projekt a nakoupit materiál v maloobchodě, což pak výsledná cena skleníku výjde skoro stejně jako od dodavatele hotového skleníku, pokud si montáž zabezpečím... celý příspěvek >
Skleník utesnenie skla, 20.9.2011
Můžete prosím popsat podrobněji nejvhodnější způsob, jak silikon použít. Jestli tedy nanést silikon na konstrukci a sklo do něj vtlačit, nebo sklo položit na kostrukci na sucho a zvenku zasilikonovat, případně pod sklo vložit nějaké těsnění a zase... celý příspěvek >
Změklé plody, 20.9.2011
Můžete mi prosím poradit, jak zabránit tomu, že část kuliček na střapci jakoby zgumovatí, změknou a protože zůstanou i kyselé tak jsou v podstatě nepoživatelné. Už loni jsem si všiml, že se to vyskytlo ve větší míře na konci střapce, ale letos... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 8.8.2011
Jsem majitelem Hechtu 945, pracuje výborně, ale mám jeden velký problém, všechno mám zničené od oleje - oděv, přepravní prostor v autě, polici v dílně atd.. Ani nemůžu zjistit, kudy se olej mimo pilu dostává - i při uložení v dílně, ať měním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika