Příspěvky uživatele - 105.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kulatá mrkev, 5.3.2012
Loni jsem měla kulatou Pariser Markt4, koupila jsem jí pro zajímavý tvar. Chutově dobrá ale očistit tuhle malou kulatou mrkev trvá mnohem delší dobu a výnosnost je také menší než u klasické. Jak tady někdo poznamenal, dobře by vypadala zavařená v... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 24.2.2012
Zasela jsem 19.2. do normál. výsevního substrátu a dala ke krbovkám do teplíčka. Dnes začalo klíčit. SONAR F1 Nohel exp:12/2012 z 13semínek vzešlo 12kousků. PÁLIVEC Semo exp:12/2013 z 10semínek vzešlo 10kousků. Takže jsem spokojená...
Výnosnost žampionů, 23.2.2012
Druhou polovinu jsem myslela "uložit" a začít používat až se vyčerpá ta první... jde to?
Výnosnost žampionů, 23.2.2012
Také jsem uvažovala o koupení žampionové zahrádky a pokusit se o vypěstování vlastních žampionů ale pro dvoučlennou rodinu mi přijde 15l balení trochu velké... možná hloupá otázka... ale je možno ten balík rozpůlit?
Můžu ještě zasít ředkvičky?, 30.10.2011
Jak jste dopadl? Zasel jste nebo ne? Já mám ve skleníku ředkvičky a listový salát. Ředkvičky budou snad za týden a salát průběžně trhám. Štve mě že přítel odmítl posekat trávu... chtěla jsem jí dát do skleníku a trochu tím "přitopit". ... celý příspěvek >
Cibule ze semena, 30.10.2011
Druhým rokem pěstuj cibuli ze semínek (Všetana a Karmen). Jak píše pan Vysloužil, co nejdříve zasít, u nás to jde opravdu brzo jsme 190m.n.m. Protože nepěstuji lány, zakrývám bílou textilii kvůli květilce. Nehnojím ničím. Cibule není velká, má 4-5cm... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 27.9.2011
Děkuji všem za odpověd, je to Cyrtomium falcatum - srpovice, fotky na netu odpovídají. Ještě dotaz na paní Lídu, jak Vám přezimuje? Píší že je mrazuvzdorná do -10C... raději jí trochu "zachumlám" i když Poděbrady jsou celkem mírné klima.
Neznámá kapradina, 26.9.2011 Obsahuje fotku
Nedávno jsem v jednom zahradnictví koupila rostliny, mimo jiných i jednu s názvem na květináči " Kapradiny Microsorum", líbila se mi a myslela jsem že informace najdu na netu. Podle internetu jsou Microsorum akvarijní rostliny, nebo... celý příspěvek >
Zlatohlávek?, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Pěstovala jsem brambory v trávě, po "vykopání" jsem pod tlející trávou našla spoustu ponrav. Je to zlatohlávek? Prý žijí v kompostu. Ponravy chroustků máme také ale vždy na záhonu nebo v trávě a přijdou mi menší. Co když je to klasický... celý příspěvek >
Zelené brambory, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Mám ještě jeden dotaz... pár hlízek má už i lístečky, můžu je zkusit zasadit? Vyroste něco?
Zelené brambory, 5.8.2011
Vypadají zdravě, je to na jaře koupená certifikovaná sadba. Mám je na zimu dát normálně do sklepa?
Zelené brambory, 3.8.2011
Dobrý den, mám menší problém s brambory. Máme na zahradě "přemnožené" kosáky a co je bavilo celé léto nejvíc, bylo rozhrabávání brambor. Nefungovalo na ně nic :-(V hlíně zasazená Axa je celkem v pohodě (chválím tuhle odrůdu) ale zkoušela jsem... celý příspěvek >
Ježek - a je po slimácích, 30.7.2011
Náš ježek tedy slimáky nežere. Večer je chodím sbírat a často ho potkávám, slimáků si nevšímá. Tuhle jsem mu předhodila žížalu (večer jich jsou mraky)...to si pošmáknul a jak u toho mlaskal :-)
Co je to za květinu?, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Moje známá si neví rady s určením této květiny. Já si nejsem jistá... nějaká Columnea nebo spíše Aeschynanthus?
A je po úrodě, 14.5.2011
V Poděbradech mrazík meruňce neublížil... naopak budeme muset větve něčím podepřít, pěkně se prohýbají. Mrazík jen trochu sežehl víno, brambory a jiřinky ale vše se vzpamatovalo.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika