Příspěvky uživatele - 220.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Armida, 19.10.2011
Armidu mám na kdouli MA asi dvouletý stromek. Zaplodila letos pěkně a hrušky děti snědly během 14 dnů. Je opravdu dobrá a šťavnatá. Nějakou dobu ji lze i skladovat. Nechal jsem ji plodit vcelku brzy abych ji vyzkoušel jaká je. Určitě bych ji... celý příspěvek >
Co to je?, 20.9.2011
moc děkuji!
Co to je?, 20.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci (to menší stříbrné) Děkuji.
Mezi zralými hrozny jsou i nezralé, 14.9.2011
jedná se o vadu u hroznového červeného vína, když v trsu zralých hroznů je i několik nezralých zelených hroznů?
Co to je?, 11.8.2011
Dobrý den. Možná je to hloupost ale stromový balzám jsem přestal používat.Všechny koncové pupeny nad kterými jsem provedl ošetření stromovým balzámem jako vy mně zaschly. Tam kde jsem použil štěpařský vosk bylo vše ok. Není to jen moje zkušenost ale... celý příspěvek >
Škůdce na slivoni, 12.5.2011
Pro ostatní jen připomínám, že po ulomení v místě dírky byl uvnitř brouk a vykousana cestička kolem dokola. Tudíž šla švestka ihned do ohně.
Výroba skimmeru, 12.5.2010
Zdravím, chtěl bych poprosit někoho z vás zda-li by mi mohl poskytnou přesný plán jak vyrobit skimmer popř. alespoň fotografie. Konkrétně by mě zajímalo jak vyřešit přesné udžení hlavice s vodní hladinou resp. jak zajistit aby se voda do skimmeru... celý příspěvek >
Vozík s hadicí BG-HR 20 Set Einhell Blue, 26.10.2009
Mám starší typ kde se jednotlivé trubky zastrčily do držáku a utáhly plastovým šroubem (jako hadice u rychlospojky) a po caa 6 měs. se mi v tomto spoji ulomily kolečka.vyřešil jsem to rozebráním vozíku a slepením všech dílů epox.lepidlem a mezi... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 5.4.2009
Tak to tam nalij a pak nám tady napiš jak si dopadl.Určitě to bue dost lidí zajímat. MOTO: Kdo chce kam, s tím ch.j!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika