Příspěvky uživatele - 240.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tráva a neřád, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, po cca pul roce mam opět dotaz, tráva moc od zaři nevyrostla, ma nyni cca 3cm a není ještě stale pořadně hustá. Mám ji jiý nyní prohrabat a dosit, nebo ještě počkat a ona se zahustí sama a dosiju později (mam strach kdybych ted hrabal, tak... celý příspěvek >
Založení trávníku, 30.10.2011
Jsem na tom podobně jako Tomaš, 15.9. jsem zasel travu, ale bohužel nepršelo tři tadny, tak sem jen zaleval a zaleval, ale trava přirustala pomalu. Pak přišla zmena pocasi a rust je již minimalní. Misty je trava pekne husta, misty prazdne fleky a... celý příspěvek >
Tráva a neřád, 7.10.2011
Diky Vam obema, hebricid jsem pouzil v cervenci a pak znovu v srpnu, jak byl plevel vylezenej. Primo anglii nepotrebuji, staci me celkem slusny zeleny travnik :-) Po tom roce hliny, kdy se tam nedalo vlist, kdyz jen zaprselo, tak je ta zelena... celý příspěvek >
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 21.5.2011
Elen moc dekuji magda Ja jsem našla Omite 570 EW, ale nebyla jsem si jistá tou chorobou, aplikace 4x, psal jeden pan tady na foru, zkusim moc dekuji. Nechci to stříkat kde čím  mě napadne, raději se poradím. Zatim zkouším hnojit slepičincem a... celý příspěvek >
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 19.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den Prosím o radu, zatím jsem révu žádným postřikem neošetřovala na začátku to vypadalo jak po mrazíku, ale byl to viditelně omyl. Réva neroste lístky malé, mám podezření na Hálčivce nebo Vlnovník, prosím o radu jaký postřik vybrat a jak se... celý příspěvek >
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 19.9.2010
Nejsem si jistá, jestli by to pomohlo i u domu, ale vím, že docela dobře stahuje vlhkost z pozemku vrba...
Co s novými thujemi na zimu, 1.10.2008
Děkuji za radu Danielo. Lukáš
Co s novými thujemi na zimu, 29.9.2008
Dobrý den, na jaře jsem si nařízkoval pár thují, dal je do hnojiva a do květináče s pískem. Ty, které se mi ujaly už mají kořínky. Chtěl jsem se zeptat, zda je mám vysadit už teď na konečne stanoviště, nebo zda je mam nějak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika