Příspěvky uživatele - 62.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmetací a sypací vozíky, 28.11.2011
Naprostý souhlas s předchozím příspěvkem! Každé hnojivo je hydroskopické, takže po zimní sezoně každý prášek z použitého podzimního hnojiva "nabobtáná", perfektně se zažere do hlinikového materiálu a kolečka, která jsou s rozmetací... celý příspěvek >
Tráva a neřád, 7.10.2011
každopádn do takto čerstvého trávníku žádnou chemii necpěte, pokud vám to vyroste a zahoustne, ještě do konce roku posekejte, ale nechte být, selektivní herbcid na plevel bych použil až na jaře a to až po velkých jarních deštích a teple, až vzejdou... celý příspěvek >
Jak zrychlit růst tisu, 5.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vysadili jsme před třemi lety do živého plotu Taxus baccata-media hilli-jakýsi pyramidální tvar. Přehodili jsme látku kvůli pleveli, pak zasypal kamínky cca 4-5 cm vrstvička, kvůli dekoraci i aby měli stále vláhu. Mám pocit, že některé... celý příspěvek >
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011
aha, no kupoval jsem to v zahradnictví-klacek za 200 a bylo tam napsáno resistent, bez nutnosti postříků, zalévání, každopádně děkuji vám za radu:)
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011 Obsahuje fotku
ještě posl. foto
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011 Obsahuje fotku
ještě jedno foto
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011 Obsahuje fotku
děkuji vám za ochotu pomoci, pokusím se přiložit pár fotek, listy jsou odspodu všechny tak jako slabě jemně bílé a pak od okrajů osychají, zeshora bílé nejsou, kdybyste mi poradil co na to koupit hned bych to koupil a zkusil nějaký postřik, nevím,... celý příspěvek >
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011
Dobrý den, mám tři různé odrůdy vedle sebe cca metr. Prostřední nevím jestli carnival či festival, asi před měsícem začalo osychat, a zaspodu má kompkletně bílé listy, je oproti ostatním dvěma takové uchřadnuté. Pohnojil jsem klasicky trošičku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika