Příspěvky uživatele - 253.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 21.5.2012
Dobrý den, tak nyní jsem ve fázi, kdy jsem několik hromad rozvezl kolečkem a zarovnal prknem (cca 20 tun). Protože to v mém případě vypadalo na celoroční práci, dal jsem pár korun (1600) bobíku, který měl zbylé hromady hotové za necelé 2 hodiny. Je... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 16.3.2012
Tak cca před týdnem jsem začal hlínu rozvážet kolečkem. Už není tak kyprá, jako před několika měsíci a perník už nepřipomíná ani náznakem. Hromady se slehly o zhruba 15 cm, uvnitř jsou ještě zmrzlé a navíc na nich vyrazila snad pšenice nebo co to... celý příspěvek >
Plot s keřů - 2 funkce, 8.2.2012
Děkuju Lído za konkrétní radu i s obrázky. Je to určitě schůdná a hezká varianta, lepší než habry.
Plot s keřů - 2 funkce, 7.2.2012
Počítám s tím, že keře nebudou bezúdržbové. Jde mi ale i o výše zmíněné pohledové zastínění. Spíš bych volil listnatou variantu keřů, bez velkých, výrazných květů.
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 20.1.2012
Jsem rád, že jste se po čase zase ozvala . To my plot už máme, na domě se dodělávají poslední detaily a do konce února bychom už měli být přestěhovaní. Jen ty hromady hlíny, ne a ne pořád rozvozit! Už jsem nad tím mávl rukou, že to udělám na jaře,... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 15.11.2011
Beroun není zase tak daleko. Myslím tedy na to, že byste se na naši krásnou hlínu přijeli podívat a přitom mi ji pomohli rozvézt . Nemáte tady na serveru v nějaké diskuzi fotky vaší nové zahrádky? S pozdravem Tom
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 31.10.2011 Obsahuje fotku
Jen abyste viděli, jakou máme "hezkou" půdu na naší zahrádce. Na tuto vrstvu budu rozhrnovat cca 10-15 cm té přivezené hlíny. Co nám v tomhle může zakořenit!?
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 17.10.2011
Dejte pokoj s mrkví ! Travička, stromečky,keříčky. Žádné zeleninové záhony, ani ovocné stromy. Bude tam vrba a červený javor (menší verze). Kolem drátěnkového plotu bych si představoval habr, jen se obávám financí, přece jen jde o 30 m vzdálenost. Do... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 17.10.2011 Obsahuje fotku
Tak hotovo. 11 x Tatra 12 tun, cena 200/t zůstala, doprava cca 30 Kč/km, tj. 7000.-Kč. Zahrada vypadá, jak když tam řádil velekrtek, ale stálo to za to. Hlína je nádherná, chtělo by se říct - jako perník . Minimum hrud, které se navíc rozpadají samy... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 14.10.2011
V pondělí se ozvu se zkušenostmi. My jsme také chtěli návoz hlíny a její rozhrnutí realizovat až na jaře, ale vzhledem k tomu, že už se začíná stavět plot a později tam nechceme pouštět bagr nebo náklaďák hlavním vjezdem přes dlažbu, jsme nuceni to... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 12.10.2011
Hlínu jsem ještě neviděl, tak snad bude tak kvalitní, jak mi to majitel firmy líčí do founu. Pojedu se na to dnes nebo zítra podívat, je to Kladně-Vrapicích.  Každopádně v sobotu na to jdeme. Mám Tatru za 600/hod.
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 10.10.2011
Hlínu jsem sehnal na okraji Kladna, od mého bydliště 7,5 km. I když to není moc daleko, řidič náklaďáku (Tatra 12 tun) si řekl 600 Kč za jednu jízdu. To se mi zdá celkem přehnaný. Zkusím sehnat jiného.
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 7.10.2011
Právě dnes jsem našel něco podobného. Kvalitní hlínu bez kamenů, prosátou tak, že je krásně sypká, bez hrud. Tuna za 200. Jestli to dobře počítám, tak pokud budu chtít pokrýt tak 650 m (odečetl jsem zadlážděnou plochu) 10 cm, tak budu potřebovat 120... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 3.10.2011
Tenhle víkend jsem na pozemku měl bagr na vyrejpání kanalizace atd. Když jsem viděl jak se se zeminou pere z důvodu množství opuky, tak jsem o nějakém vybírání kamenů zapochyboval. Kamenů je tam tolik, že kdybych ze zhruba třímetrové hromady vytěžené... celý příspěvek >
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 29.9.2011
Děkuji za radu, ale jakkoliv je dobře míněna, je to běh na opravdu dlouhou trať. Máme 2 menší děti, které jsou už celé nadržené na vyběhnutí na novou zahradu. Domek je navíc ve městě, kde jsou lesy typické pro města. Když bych si dal práci (což mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika