Příspěvky uživatele - 86.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 20.6.2013
mám révu třetím rokem, hodně bujně roste, mám ji nějak krátit? Loni ji vyrostly šlahouny asi 8 m
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012
kropenky i isa red obojí jsou koupené po 195 kč 
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012 Obsahuje fotku
takto jsou ty kropenky označené na křídlech, nevím proč a fa KAVAPO mlčí, že by věděli, která bije???
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012 Obsahuje fotku
ještě další brojleři, steně staří
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012 Obsahuje fotku
a do třetice brojleři, co už měli být dávno v mrazáku, jsou kopený 4.července, už několikadenní, bo stálo jedno kuře 20kč, měli jsme je do konce srpna pod teplem a na kuřecí směsi... výsledek vidíte sami, dala jsem tam 4 litrovou láhev, aby bylo... celý příspěvek >
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012 Obsahuje fotku
další obrázek tentokrát kropenky
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012 Obsahuje fotku
dobrý den, tedy letos jsem se s firmou KAVAPO pěkně napálila a to ve všem (i když jsem do letošního roku byla spokojená). Zřejmě letos chtěli hoooodně vydělat, předkládám foto kuřice (údajně ISA RED) a PRÝ ROZHODNĚ kuřice těsně před snáškou... celý příspěvek >
Oleandr - svěšené větve, 20.9.2012
no,  já mám úplně stejné jako rostou v Turecku, moje zkušenost je, že nesnášejí déšť, květy oprší, zhnědnou a jsou ošklivé, mám jak růžovou tak bílou barvu. Jana
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012
zase to tady zkoumám a probírám vaše rady a přišla jsem na to, že mě zřejmě poslali kamelii namísto jiné rostliny, bo jsem si nikdy kamelii neobjednávala, protože ji neumím pěstovat. Jana
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012 Obsahuje fotku
detail květu čajovníku
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012 Obsahuje fotku
foto čajovníku co mám
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012
potom by muselo být čajovníků víc druhů... ten totiž mám a má úplně jiné listy.Tato rostlina oproti mému čajovníku nemá tolik tuhé listy.Nooo, tedy zase nevím... :-((
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012
dívala jsem se na internet a opravdu je to hooodně podobné, je to zvláštní, nikdy jsem si tuto rostlinu neobjednávala, protože jsem si po přesazení loni rostlinu nepopsala, nevěděla jsem co to mám. No, ale stejně mám něco, co jsem si nekoupila :-)),... celý příspěvek >
Oleandr - svěšené větve, 20.9.2012 Obsahuje fotku
letos jsem byla na dovolené v Turecku, je tam plno oleandrů podél silnic, je tam sucho, nikdo oleandry nekropí a přesto se větve s květy neohýbají, myslím že to nedostatkem vody nebude... přišlo mě, že mají spíš rády sucho... Jana
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012 Obsahuje fotku
ještě jeden obrázek, co jsem fotila první, ještě bez květu
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika