Příspěvky uživatele - 32.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Solanka, 6.9.2011
Děkuji za reakce, uděĺám ty postřiky a počkám, snad se probere. A mám ji před zimou pohnojit? Pokud ano, tak čím? Dekuji za odpovědi Hana
Černé větve - co je to za nemoc?, 5.9.2011
Prosí koukněte mi ještě na obrázky u přispěvku Hrušeň solanka.co by jste s ní děleli, pokud něco jde nebo jí mám rovnou vyměnit. Hana
Černé větve - co je to za nemoc?, 5.9.2011
Děkuji všem za názory.jak je stará nevím a jablka taky žádnej zázrak.líto mi stromu je, ale je fakt, že by se mohla nemoc šířit dál, takže ji porazíme a zasadíme novou.Hana
Černé větve - co je to za nemoc?, 4.9.2011
Ale tráva schla i v době, když 14 dní denně pršelo. A u jiných stromů to není, už podruhé u toho co černá.
Hrušeň Solanka, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Mám stále problém s mladou hrušní. Na jaře jsem tady dostala několi rad co s ní, ale bohužel nic nepomohlo. Je mi jí líto vyhodit, tak to ještě zkouším, jestli Vás něco nenapadne. Je celá bez života, v zemi drží. Viz FOTO
Černé větve - co je to za nemoc?, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Neumím vložit více obrázkú k jednomu příspěvku, tak to řeším druhým příspěvkem
Černé větve - co je to za nemoc?, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu.začaly nám černat větve na jabloni.je to už druhá, letos jsme už jednu porazili. Je to uplně stejné, zǎcnou černat větve a následně usychat.nevim jestli to s tím souvisí, ale ve stínu stromu schne i tráva.u poraženého stromu byla... celý příspěvek >
Postřik, 31.5.2011 Obsahuje fotku
DObrý den, tak jsem stromky postříkala, je to týden / Mospilan a Baycor/ a napadené listy se objevují dál. Je ještě čas, aby přípravek zabral? Mám to postříkat znovu? Dnes jsem na stromku našla nějakou housenku. Švarcová
Okurky a rajčata, 31.5.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Žloutnou mi listy na okurkách a na rajčatech. Pročítám to tu a nenašla jsem nic z čeho bych to poznala. Někde se uvádí nedostatek živin, někde plíseň u okurek. U rajčat to žloutne jen na vrcholku, možná to pak zezelená co... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 31.5.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Připojuji obrázky hrušeň solanka, mám ji 2 roky. Je to ta rez?Děkuji Švarcová
Postřik, 22.5.2011
Děkuji. Takže k Mospilanu přidám co? Ten Baycor nebo Zato? Nebo co mi poradíte?
Postřik, 22.5.2011
No to jsem si taky myslela, jenže mšice jsem nenašla a ty bych /snad jako jediné/ poznala. Ono tam zas tolik mravenců nebylo, ale stejně je budu příští týden stříkat, jak jsem se ptala výš, takže pokud by to byly mšice tak by ten Mospilan měl měl... celý příspěvek >
Postřik, 22.5.2011 Obsahuje fotku
Díky moc a ještě mám jeden dotaz. Prohlížela jsem stromky jestli na nich také něco mám. Nic jsem neviděla jen pár mravenců a na jedné jabloni, 2 roky staré, jsou nějaké pokroucené listy a ze spodu jakoby vyžrané, ale ne naskrz, Na horní straně ožrané... celý příspěvek >
Postřik, 22.5.2011
Podle zdejšího příspěvku jsem zakoupila přípravky Baycor 25WP, Zato 50WG a Mospilan 20SP. Jsem úplný začátečník na to, abych sledovala, kdy přiletí obaleč, proto bych stromy postříkala nějak v tuto dobu proti strupovitosti, padlí obaleči, pilatce... celý příspěvek >
Červivé švestky, 9.9.2010
DObrý večer, loni jsme zasadili nějakou švestku, letos na ní vyrostlo asi 10 švestek, bohužel jsou červivé. Poraďte mi prosím co udělat, aby byly příští rok zdravé. Hana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika