Příspěvky uživatele - 108.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání růží, 31.8.2007
Mockrát děkuji za Vaše podněty, Sonya
Stříhání růží, 29.8.2007
Dobrý den... četla jsem některé příspěvky o zastřihávání růží v březnu, bohužel jsou pro mě zašifrované výrazy jako je očko apod. Co tedy vlastně u těch růží mám stříhat, aby se nestaly planými? Dekuji, Sonya
semena cibulovin, 29.8.2007
Dobrý den, samozřejmě, že seženete, pravě teď v srpnu a září je sezona, kupříkladu tady v Brně, v prodejně SEMENA se teď prodávají cibulky tulipánů, narcisů, sněženek a hyacintů. Stojí od 5 do 9Kč za kus.Krasny den, Sonya
Ovocne mušky, 25.8.2007
Dobry den, mam jeden polozahradkarsky problem. Jakmile necham ve svem dome byt jen chvilku na stole nejake ovoce, okamzite jsou vsude ovocne musky. Ted, kdyz mame krecka, ktery ma ve sve misce stale ovoce, je problem vetsi. Nevite nekdo, jak na ne... celý příspěvek >
španělská myrta, 15.8.2007
Koupila jsem si rostlinu jménem španělská myrta, bohužel netuším, jestli ji mohu vysadit na zahradku a zda tam přežije i zimu. Může mi, prosím někdo poradit? Jedna rostlinka ma male bílé, druhá malé fialové květy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika