Příspěvky uživatele - 56.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plastový sud na zeli, 7.5.2019
Koupil jsem 10 l soudek z plastu před cca 2 měsíci úplnou náhodou v Polsku, ale naprosto stejný se nabízí i v našich zásilkových obchodech.Pro vyhledávání použijte "soudek na zelí ph " Hledal jsem totiž náhradu za můj keramický, který už má za... celý příspěvek >
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 2.9.2011
perlit stojí přece kolem 300.Kolik toho bych potřeboval na 2 ary? 2 nebo 3 pytle?125l.
Tabák, 1.9.2011
nevíte náhodou proč mi tabák selský letos(sádil poprve)vyrostl pouze asi 50cm?A lístky má malé.Zato semen mnoho.Poradte
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 1.9.2011
Taky mám stálé problémy s půdou.Vápnění, hnojení-Po každém dešti je zase škraloup.Nemá někdo skušenosti, s provdušněním půdy perlitem?Chci to skusit, ale neznám výsledek. Co by se stalo, kdybych zakultivoval do půdy vrstvu perlitu?poradte.
Maliny, ostružiny, 26.8.2011
Můžete až na jaro.Tehdy uvidíte, který uschnul a ktery ne.Vždy ten který plodil, do druhého roku bude suchý.Stačí Vám stříhat kolem března.Vůbec tím nic nezkazíte.
Hledám název rotliny, 26.4.2011
Prosím nezná někdo název rostliny, co se běžně osazují hroby a jsou skoro v každém zahradnictví?Tam mi to neřeknou.Lidově se jim říká BOBY.Ale jak sehnat semena a název?Poradte.Předem děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika