Příspěvky uživatele - 216.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx, 21.4.2015
a jeste doplnim: v obou pripadech rozhodne doporucuji primazat, prvni nadrzky na zabeh vic oleje, motorum to jen prospeje. kvuli logistice pouzivam i do HQ stihlackej cervenej olej a zadny problem.
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx, 21.4.2015
pripojim se take do diskuze, mozna tak pomuzu nekomu dalsimu pri rozhodovani. jsem uzivatelem HQ 333r (predchudce 535rx) i FS 240. husqvarna vyhody: je lehka, po 5 hodinach sekani svahu u dalnice skutecne citite kazde kilo. oproti predchozi... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, 19.5.2014
Dobrý den, mohu Vás poprosit o rozměry kadibudky? Díky.
Prostor pro krůtu, 20.12.2012
Zdravím Vás. Já jsem letos též začal s chovem krůt a po pravdě mám sedm kusů v dřevěné chloupce 3 x 3m a výšku mám kolem dvou metrů abych se mohl narovnat a krůtník vyčistit. Ptal jsem se i chovatele co je dříve měl a řekl mi, že je to naprosto... celý příspěvek >
Jak oddělovat od zbytku plodu semena opuntia ficus - indica, 8.10.2012
Dobrej návod je tady. Osobně jsem vyzkoušela a už mám 10 cm rostlinky. Ahoj J. V.
Ořešák v nadmořské výšce cca 650 m?, 31.8.2011
Bydlime v Krusnych horach, ve vysce asi 560 mozna o trochu vice m.n.m. V Litomericich jsme koupili posledni oresacek, chudinku, nyni je stary asi 12 let, plodit zacal kolem tretiho roku, plodnost vychazi podle pocasi, skoro obrok sebereme asi tak 10... celý příspěvek >
Sumeček, 20.1.2011
no je to velké asi 3x2 m filtrace písková proud silný jede kolem dokola. s okolní zeminou je hladina vody asi o 8 cm víš, je to vestínu ale na večer je tam trochu slunce, stěny jsou stejně kolmě dolu (je to zakopaná velká kád) díky
Jaké rybky chovat, 20.1.2011
oki tak díky
Druhy?, 30.6.2010
1 echinopsis 2 astrophytum myriostigma 3 notocactus leninghausii 4 crassula ovata
Určení rostliny, 17.5.2010
Asi to bude ona. Děkuji za určení.
Určení rostliny, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, nevěděl by někdo, co je to za rostlinku? Potřeboval bych ji určit do školy do herbáře.
Dakr FD3, 24.4.2010
Rádi počkáme - máš nějakou informaci kdy to bude- není dobré čekat se sekáním trávy třeba na září, to pak raději klasický buben ale včas:-) S tím hodinovým výkonem a spotřebou FD 3 máte někdo nějakou zkušenost? Moc děkuji za každou informaci, ML
Prodej stromů na stojato, 7.1.2010
zarazil mě váš ůdaj o průměru stromú. Při prúměru 120 cm by byl obvod cca 380 cm a to už jsou opravdu pořádné stromy na 20-ti metrovou výšku.
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 5.12.2009
proč je 4-ka skoro nepoužitelná??
Bezsemenné odrůdy vína, 7.11.2009
obdržel jsem tyto odrůdy bezsemenných vín: RŮŽOVÉ-Crimson Seedless, BÍLÉ-Thompson Seedless, ČERVENOFIALOVÉ-Kismis moldavskij a datlové víno - SUVENIR. Zajímalo by mě nakolik jsou vhodné do oblasti Žatecka s nadm, výškou 230m, popřípadě je mohu dát na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika