Příspěvky uživatele - 71.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Jonsered CC2036 (Husqvarna 235R) a sytič, 27.8.2011
Ok, ďakujem, už v tom mám jasno.  Má to 1,3 kW, objem 40,2 ccm a výkon neviem porovnať, je to môj prvý kroviňák, kosil som aj vyžínacou hlavou aj štvorzubým nožom, hlavne vysokú travu aj burinu hrubú ako prsty na ruke..výkon sa mi zdal... celý příspěvek >
Krovinorez Jonsered CC2036 (Husqvarna 235R) a sytič, 26.8.2011
Ďakujem, ešte raz sa spýtam, takže sytič je zapnutý v polohe hore,1.obr., a kosí sa v polohe dole, 2. obr? ..v návode to bolo naopak :-)(... Vyzerá to tak že som štartoval v polohe sytiča vypnutý teda páčka dole a bez polplynu, preto mi to aj dlho... celý příspěvek >
Krovinorez Jonsered CC2036 (Husqvarna 235R) a sytič, 26.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý deň, potrebujem poradiť, kúpil som cez net krovinorez JONSERED CC2036, zhodný z Husqvarna 235R, a mám problém. V návode píšu že sa má štartovať tak, že sa otvorí sytič (páčka sa dá smerom dole), motor naskočí potom sa znovu zavrie a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika