Příspěvky uživatele - 158.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 26.8.2009
Pane Mirku, ólalá, to je paráda! Gratuluji!   Zelenině zdar, obzvlášť melounům!! Ivana
Melounoviště 2009, 25.8.2009
40.188 díky za pochvalu, ale nenechte se mýlit, pecek měl habakuk, to byla jen náhoda, že ho manžel rozkrojil zrovna v místě, kde pecičky nebyly. Ivana
Melounoviště 2009, 25.8.2009
Oxalistriangularis, nevím, jak pan Syky, ale já asi před měsícem uďobala téměř vše, co bylo podle instinktu zbytečné _ tedy šlahouny bez květů, s květy i malými melounky, které by už neměly šanci. Dokonce jsem ostříhala i šlahouny za velkými plody a... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 22.8.2009 Obsahuje fotku
Mirku, šmarjá, teď jste mě vyděsil. My u melounů 2 dny nebyli, tak s hrůzou čekám, co nás zítra čeká! Jinak ve čtvrtek jsme krájeli prvního, váha 7 kg. stopka zelená, žluté proleženiny nemá žádný. Růst se zpomaluje _ za 24 hodin už jen 2 cm... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Teda Mirku, tak na Vás nemám!  Ale i tak mám z těch svých taky ohromnou radost, obě sazenice se mají k světu a doufám, že je nepostihne žádná pohroma. Taky rostou jako diví _ největší má průměr cca. 23cm, ostatní taky nezahálejí. Posílám... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 13.8.2009
Pane Kempere a "hoste". Díky moc za pochvalu. Jsem takový pěstitel "samouk". Řídím se instinktem a heslem "čím blbější sedlák, tím větší _ v tomto případě melouny"  Vůbec netuším, co to je za odrůdu, v dubnu... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 12.8.2009 Obsahuje fotku
Tak zkusím připojit fotečky. První je ze soboty, druhá dnešní. Ivana
Melounoviště 2009, 12.8.2009
Ahojky, já mám jeden na kompostu a jeden v ohrazeném pařeništi a rozlézají se přes půl zahrady. Taky si nedokážu představit spon 1m x 1m, natož 20x20. Také jsem je za plody zastříhala a nechala jsem na jedné rostlině cca. 15 plodů. Rostou jako z... celý příspěvek >
Hydrogel?, 3.8.2009
Dobrý den,  hydrogel je dnes už k dostání v každém květinářsví. Cena hydrogelu se pohybuje od 15 Kč cca do 60 Kč. Jedná se o průhhledné či barevné krystalky nebo kuličky, které když zalijete vodou zvětší objem.  Hydrogel mám doma skoro v... celý příspěvek >
Puchýřky na listech, 6.6.2009
Potřebovala bych poradit s napadením listů ořešáku. Na listech právě nyní v květnu-červnu vznikly takové zelené puchýřky. Listy jsou jimi poseté, tyto vypuklinky jsou z druhé strany jakoby potažené jemnou pavučinkou. Dá se říci, že to je již na celém... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u oleandru, 21.5.2009
Dobrý den. Prosím o rady jak na pěstování oleandru. Dostala jsem ho od babičky, je už dost starý (víc jak 10 let), je ve velkém květináči, přes zimu přezimoval v garáži a od dubna je venku na zahradě. Květináč jsme zapustili do země, aby ho... celý příspěvek >
Skudce jahod, 25.4.2009
prosim o radu na jahodach me usichaji listy od poloviny stonku k listu cim to je kvety opadavaji take
Jak daleko od sebe sít hrášek?, 25.4.2009
Dobrý den. Vysela jsem hrášek, krásně vyklíčil, ale jednotlivé rostlinky mi připadají moc blízko u sebe. Poradťe někdo, jak daleko od sebe je mám nechat, tzn. zda je mám vyjednotit?Děkuji Stáňa
Zkušenosti s jezírkovou folií EPDM Firestone Pond Liner?, 13.4.2009
Jezírko je co do oprav asi dost velký problém, takže na tom nechci šetřit abych minimalizoval možnost, že se k tomu budu muset zase vracet co se týče oprav.     karel
Zkušenosti s jezírkovou folií EPDM Firestone Pond Liner?, 12.4.2009
Děkuji za odpověď, ještě jsem se chtěl zeptat jestli nevíte kolik váží 1m čtvereční? Panovi v předchozí odpovědi také děkuji ale nerozumím mu. Firestone folie se dodává 1mm silná, takže proč mi doporučuje jinou ve stejné tloušče?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika