Příspěvky uživatele - 36.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Struna na křovinořez, 24.7.2011
Do hlavy Stihl 40-2 používám orig. žlutou hranatou 3mm strunu STIHL. Neříkám, že je kdovíjak odolná, občas se roztřepí, ubývá řekl bych průměrně, nespéká se. Pokud je struna mokrá, je podstatně pružnější. ALE - nikdo v téhle diskuzi u svých nej nej... celý příspěvek >
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 30.12.2009
Z vlastní několikaleté zkušenosti mohu doporučit Dolmar MS 4010 (popř.4510), určitě se dá sehnat do 17 tis., ze zkušeností přátel Stihl MS-450, ten je ale poněkud dražší. Asi bych se rozohodoval podle dostupnosti servisu. RS
Křovinořez Dolmar MS 340, 1.8.2009
Řekl bych že jde o max. možné otáčky nástroje, ne motoru. Úhlový převod je lehce do pomala, takže i při max. otáčkách motoru cca 13000 ot. to tak zhruba vychází. RS
Jakou koupit farmářku, 22.3.2009
Za sebe mohu doporučit Husqvarnu 55. Dá se sehnat kolem 11 tis. a je k neutahání. Používám ji 14 let na přípravu palivového dřeva (do 30m ročně) dá se říct bez poruchy, kromě výměny spotřebních věcí. Určitě už je technicky trochu zastaralejší, ale já... celý příspěvek >
Dolmar 4010, 29.10.2006
Mám dotaz ohledně tohoto křovinořezu. Potřebuji něco do lesa (cca 2ha) a známý mi nabídl tento model cca 2 roky starý za 10 tis. Chci se zeptat na Vaše zkušenosti s tímto křovinořezem, o značce Dolmar jsem slyšel poprvé, i když po přečtení zdejšího... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika