Příspěvky uživatele - 209.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kodie opadává, 7.11.2011
Potřebuju poradit s touto situací: Známý si koupil velkou 2m kodii, podobně jako ostatní menší kodie v bytě, ji převedl na hydroponické pěstování (kamenná drť) do květináče s plovákem, který indikuje hladinu vody dole v květináči. údajně nikdy... celý příspěvek >
Jasan výsadba, 30.10.2011
Potřebuju poradit v této věci:  Na jaře chci vysadit jasan - fraxinus ornus Meczek do stísněného místa (na jedné straně chodník a na druhé straně podezdívka plotu), kde jeho koruna bude sloužit jako překážka zvědavým pohledům. V plánovánem místě... celý příspěvek >
Jak zrychlit růst tisu, 15.10.2011
Podle fotografie nevypadají, že by jim něco zrovna chybělo. Tak mě snad jen napadá jestli není nějaký problém v půdě? Stává se často, že po stavbě domu naběhne zahradnická firma a stavební suť pečlivě rozhrne pod trávník, alespoň nemusí zarovnávat... celý příspěvek >
Červené listy, 14.10.2011
Myslím, že ale existují červenolisté javory, které celodenní slunce snesou, např.: Acer platanoides Crimson Centry ale i japonské javory toho snesou dost. Mám na celodenním slunci acer palmatum Bloodgood a roste bez problémů. Pokud máte vlhčí půdu... celý příspěvek >
Červené listy, 14.10.2011
Fagus sylvatica purpurea nana...
Opadávání borovice, smůla na šiškách, 10.10.2011
Na podobné téma se na tomto fóru již párkrát diskutovalo. Závěr, jako obvykle, nebyl jednoznačný... Z toho co vidíme na fotografii nelze jednoznačně určit druh borovice ale může to být nějaký kultivar pinus strobus, pinus wallichina nebo pinus... celý příspěvek >
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 14.9.2011
Přesně(!), ale se 100% jistotou nám odpoví až příští jaro a vegetační období... Optimismus vidím hlavně v tom, že listí na úplném konci větví, které ožívalo později a tedy před jarním mrazem bylo ještě "schované", je v pořádku. Stejně tak... celý příspěvek >
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 13.9.2011
Na zahradě mám několi let javor Tamukeyama, letos má stejný problém s listím, jako ostatní majitelé co píšou v tomto fóru. Jediný rozdíl oproti letům minulým je v tom, že okolo 5.května udeřily mrazy a byly 2 noci s -6°C. Je možné, že je to... celý příspěvek >
Je možné stříhat jeřabinu?, 10.9.2011
Zkuste se na internetu podívat na tento kultivar    sorbus aucuparia autumn spire, jedná se o úzce rostoucí strom, plody po dozrání jsou ale žluté. Nevím jak to máte s prostorem ve vertikálním směru ale půdorysně tato jeřabína zabere... celý příspěvek >
Fagus sylvatica rohanii gold, 6.9.2011
Chtěl bych vysadit tento buk na místo, kde je celodenní slunce ale nevím, jestli listy tolik světla snesou? Máte někdo zkušenosti s tímto bukem i co do velikosti? Díky
Strom na hory, 2.9.2011
Doporučím Vám jasan. Před několika dny jsem viděl na jesenickém Rejvízu, který je ve výšce těsně pod 800m nádherné jasany, které ale měly cca 20m výšky, tak pozor na výběr místa, ať Váš strom neberou potomci, jako pomstu.
Javor dlanitolistý?, 31.8.2011
omlouvám se všem češtinářům ale psal jsem to rychle, moc rychle...
Javor dlanitolistý?, 31.8.2011 Obsahuje fotku
Jediné, co se v tomto případě dá říct 100% je to, že to Seiryu není. Bohužel je pravdou, že řada prodejců, včetně hobby marketů zvučných jmen, opatřují prodávané rostliny označením hlavně podle toho, jestli cena na pásku, je požadovanou cenou... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tento stromek?, 31.8.2011
Mám tento stromek na zahradě, jedná se skutečně o ambroň kultivar Gumm Ball. Dovolím si vznést na majitelku jeden dotaz: Jak vám přežívá zimu. Mne bohužel každou zimu koruna na 80% vymrzne, na jaře sice obrazí ale rok je pryč... Díky
Pinus aristata - umístění, 17.7.2011
Mám na zahradě 2 malé 40cm aristaty, které jsou umístěny na slunečné poloze, kde mají víceméně celodenní slunce, občas stín od jiného jehličnanu. Zatím každý rok shodí loňské jehličí. Vygooglil jsem, že může udržet jehličí až 7 let. V okolí jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika