Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - zhodnocení sezony 2013, 23.9.2013 Obsahuje fotku
U mě sezona skončila, plody jsou poničeny, sem tam se něco najde mezi soudky. Porosty jsou mokrem zdevastovány trochu méně než plody, těch je poničeno 99%, přestože je venku fialový hnus tak jsem ještě nezaznamenal plíseň. Na snímku jsou poškozené... celý příspěvek >
Domácí víno - základní problémy, 17.9.2013
Ověřoval jsem si to u dalšího človíčka, takže 1,25 kg / 100 l / °.
Domácí víno - základní problémy, 17.9.2013
Prosím o radu, chci zkusit burčák a nejspíše bude nutné doslazení (stolní odrůdy), kolik cukru na jeden stupeň sladkosti a množství šťávy se tak dává? Dostal jsem radu 1,25 kg cukru na stupeň, ale někdo říká na 10 litrů, jiný zase na 100 litů... celý příspěvek >
Rajčata - zhodnocení sezony 2013, 17.9.2013
Takže po důkladnější prohlídce rajčat v květináčích musím konstatovat že i tady je s nimi po nočním lijáku konec. S nadsázkou lze říci že popraskaly i ty  "železné roxory" ke kterým jsou přivázána. 
Jak nejlépe nechat dozrát sklizená rajčata?, 10.9.2013
Já osobně nejsem zastáncem dozrávání utržených rajčat (kdysi dávno jsem to taky zkoušel), taková "úroda" jde bez milosti na kompost. Vím že je Vám líto nedozrálé úrody, ale je již rajče (plod) na takovém stupni růstu aby jen dozrálo? Je to ještě... celý příspěvek >
Jaký stromek na domu?, 9.9.2013
Jestli máte rád stromy tak si je nedávejte do kvartýru kde budou živořit.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 9.9.2013
Kytkám by to možná nevadilo, stejně jako nejspíše nevadí výrobci, ale to svinstvo vadí hlavně mi, a to je v tomto případě rozhodující.
Štěpování révy - stratifikace, 6.9.2013
Ono zase není tak složité, stačí zadat do vyhledávače S.I.Krasochina v azbuce a pak zaškrtnout video. Je to krásně detailní a zaujalo mne při tom jak po spojení a omotání páskou začíná proudit míza roubem, nádhera.
Jaký stromek na domu?, 5.9.2013
Těm parametrům co požadujete vyhovuje nejlépe umělý nebo na tu zeď namalovat kulisy.  Asi se budete muset obrátit právě na ty kytky, to bych viděl reálnější pro celoroční pěstování v bytě.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 5.9.2013
Já jsem letos ošetřoval asi 2x, možná 3x jak co, hlavně proti těm různým skvrnitostem, přípravky klasické které jsou určeny i proti plísni (Acrobat...), něco málo jsem šplíchl Revusem který mi zbyl po ošetření révy (Revus je u nás registrován do... celý příspěvek >
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 5.9.2013
Bez použití postřiků se nejspíše neobejdeme, pokud je však používáte s rozumem tak by problém neměl být, navíc při vlastním ošetření víte kdy jste tak činila, jaká je ochraná a tudíž víte kdy sklízet, případně si dáte ještě rezervu i za cenu toho že... celý příspěvek >
Štěpování révy - stratifikace, 5.9.2013
Tak to jsme už dva .  Vzhledem k tomu že roubování zazelena se mi osvědčilo tak se nabízí i tahle varianta. Jen nemám ještě vyzkoušenu možnost roubu z vyzrálého výhonu do zeleného, vtomto případě do výhonu podnožové révy. Tam by se... celý příspěvek >
Štěpování révy - stratifikace, 5.9.2013
Zdravíčko wimpi, to je právě ten "problém" který bych chtěl prodiskutovat. Jedna z mých představ taková byla, naštěpovat, zavoskovat a nechat zakořenit tak jak to děláváme doma, každopádně se mi osvědčil spodní ohřev 15W rohoží. Materiálu na tyto... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 4.9.2013
Mou jedničkou jsou v této době pražená solená dyňová jádra. 
Papriky - 2013, 4.9.2013
Venku, ve skleníku, fotky by nebyly?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika