Příspěvky uživatele - 150.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Ještě jednou pro všechny, kteří možná nepochopili, jak jsem míchal benzin. Zde zasílám odkaz na uvedenou nádobku, z které je myslím jasné, jak jsem benzín míchal.
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
pro host : Ale kedpak,  vůbec to tak není. Asi jsem to špatně popsal. Žádná měrka, která je na balení oleje.  Prostě a jednoduše, koupil jsem plastovou nádobku na ředění benzínu. Nádobka ja na litr benzinu. Takže nalil jsem litr benzinu k... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Pro JS :   Ano, problém se projevil ihned po doplnění mnou namíchaného benzínu.
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Ano Radku, koupil jsem si k tomu míchací plastovo nádobku, kam se vejde jen litr, tam je ryska a pak jsou nad touto ryskou další rysky na domíchání směsi, takže jsem dolil na rysku 1:50 a hotovo.     Jinak jsem už telefonicky zjistil... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Pro RadekB : Radku, děkuji za názor. Dle toho, co píšete by ta barva měla znamenat málo oleje. Já používám nádobku, kterou jsem si koupil u prodejce na míchání benzinu, která je jen na 1 litr. Více míchat dopředu nechci, protože ten litr je na 3x... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Dobrý den,      vlastním několik dní vyžínač Partner Colbri II S. Prodejce nalil nádržku benzinem, vyzkoušel a vše bylo v pořádku.    Po vyjetí nádrže jsem již dolil svůj namíchaný mix Natural 95 + olej Cinol Garden... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika