Příspěvky uživatele - 94.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel?, 29.6.2011
jiste to preboli nic hrozneho to neni ale zas ani prijemneho.. pritelkyne tento vikend dostala behem 1 min 3 zihadla a jedno do ust.. a to byla od ulu kdyz to odhadnu tak 25m je ted cela natekla a neni nejlepe.. takze mi na zahradu rezignovala..... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 29.6.2011
ja vim spousta otazek :-) moc se omlouvam jen jsem z toho uz mimo a mam celkem zkazenej dobrej pocit ze zahrady.. chci se prave dozvedet co nejvic aby kdyz za nim pujdu me neodpalkoval nejakym argumentem a ja zas nesel hledat nove informace :-))... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 29.6.2011
prave jde mi o to zahradu ma sirokou asi 15m vcelin je celkove siroky tak 4 - 5 m kdyz je presune na druhou stranu nebudou se vracet a letat dal pres nasi zahradu na pole?? S tou vyskou me to taky zajimalo ale spousta lidi tu psalo ze to nefunguje..... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 29.6.2011
Tak jsem pročetl tuto dlouhou diskuzi a vlastně žádné řešení krom rozumné domluvi se sousedem není že? Nedávno jsme si pořídili zahradu. Hned první den přišel soused, že ma včely jestli to nevadí atd.. Řekli jsme, že je to v klidu pokud po nás... celý příspěvek >
Border terier, 22.6.2009
Dobrý den, máme dvě borderky (3 a 4 roky) a jsou to absolutni domaci mazlici. Proste je milujeme. Nicmene i tak je to plemeno, na ktere je treba dost casu - predevsim, jak pise pani prede mnou, se s nimi musi chodit ven na dlouhe prochazky, aby se... celý příspěvek >
Motorová pila do 5000kč, 7.10.2008
Mám Stihl 180 přes rok, je slabší ale naprosto bez problémů. Pokud je ostrý řetěz, pořeže vše, co je třeba - dělení kmenů do 50 cm, kácení tak do 30 cm. Vše s původním řetězem 1,1. Řetěz stojí do 300 Kč, lišta je netknutá.
elektrická řetězová pila, 1.10.2008
Jestli už není pozdě, Partner ES 220 mám, jednou v opravě s čerpadlem, dvakrát s problémem, že někdy maže a někdy ne. Olej M6A. Vše v záruce a v prvním roce, problémy s mazáním přetrvávají, mám pocit, že neví, co s tím udělat. Problém se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika