Příspěvky uživatele - 105.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Folie a strom, 1.7.2011
Uvažujeme zasadit ohledně zastínění stromy 2x vrby převislé k okraji jezírka, jezírko folie EPDM, jak blízko mohu zasadit, aby se nepoškodilo kořeny, nebo to nemá cenu řešit?
Co to je?, 18.6.2011
Takle, přípravě jsme věnovali dost času a práce, ornice byla výškově srovnána, potom snížena o cca 6 cm a doplněna křemičitým pískem, následně promícháno rotavátorem, srovnáno,uvalcováno. Potom jsme dali cca 2cm do roviny travního substrátu a do... celý příspěvek >
Co to je?, 18.6.2011 Obsahuje fotku
posečení se mi objevily v trávě takové trsy tvrdé suché trávy, co to je? zároveň mi trávník kakoby celý sesychá..byl na podzim i na jaře hustý zelený a ted tohle?..pro porovnání s čerstvě vysetým je to veliký rozdíl.,jinak osivo Gazon, sečeno... celý příspěvek >
Suchá tráva, 12.6.2011
použil jsel dlouhodobé hnojivo Lovogreen, aplikováno letos dvakrát rozhozem.. myslíte změnit zavlažování?
Suchá tráva, 12.6.2011 Obsahuje fotku
na rok starém trávníku, který byl po zimě vyhrabán, se mi objevuje velké množství suché trávy, loni byl krásně celý zelený, ale ted je takový světlejší dost suché trávy. zavlažují závlahou ob den v noci cca 15 min, sečem na výšku 4 cm. je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika