Příspěvky uživatele - 201.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
100% mi zabraly parazitické hlístice od firmy Biocont. Finančně vyjdou docela na dost, ale opravdu fungují. Jinak právě mi přišla odpověď na můj dotaz od téže firmy a na rajčata mají nový přípravek Alginure. V letáku ale píší, že je to pouze na... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Marmiso, děkuji za zkušenost, zjistím, jak moc jód vadí. Raz
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Eleno, děkuji, zkusím!
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Šlo mi o zkušenosti, jak jsem psala. Nebo o nějaký domácí recept (viz mléko a jód, zjistím víc, třeba to bude k něčemu). Na slimáky existuje taky spousta receptů, mě se daří je likvdovat ekologicky velice úspěšně, tak proč by to nemohlo být podobně i... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Mirku, děkuji, zkusím o tom zjistit víc.
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Mě zase připadá velmi hloupé nalít si na zahradu cokoli. Co se týče šetrnosti přípravků, nemáte pravdu, zjistit se to dá. Např. na stránkách agromanual.cz. Ale předpokládám, že tam není vče, nemám s žádným přípravkem zkušenosti a doufala jsem, že... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
No tak předpokládám, že kdybych loni nestříkala, tak nebude vůbec nic. Předloni byl asi lepší rok. To s dotazem nesouvisí, to byla jen taková hloupá vsuvka.
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Mám jich 70, takže škody by byly značné . Přímo bio potřiky jsem nenašla, ale přeci jen jsou šetrnější a méně šetrné, A já bych radši ty šetrnější.
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Já je samozřejmě postříkat chci, ale vážně mi není jedno čím. Proto jsem založila toto téma. Je mi jasné, že svým přístupem svět nezpasím, je mi jasné, že např. když já peru v mýdle a 500 dalších domácností okolo v obyč. prášku, tak to s tou ekologií... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Asi nevytrhnou, ale takové uvažování mi není blízké
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Zdroj je můj známý se zemědělskou školou, není to fundovaná informace. Pak jsem ještě našla na stránkách agromanual, že přípřevek Ortiva je jedovatý pro ryby a vodní organismy o přípravku Ridomil jsem nenašla nic závadného, pouze info od toho... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Ortiva a Ridomil prý dost ničí spodní vody... Ale nejsem odborník.
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Bred_it, děkuji, mohu Revus použít i preventivně? Raz
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Prosím o radu čím postříkat rajčata (proti plísni a skvrnitosti), aby to příliš nezatěžovalo životní prostředí. Předloni jsem nestříkala vůbec a sklizeň jsem měla naprosto skvělou, loni u nás hodně pršelo, a stříkala jsem Kuprikolem, ale minimálně o... celý příspěvek >
Dýně - dlouho zvadlé po přesazení, 30.5.2011
Děkuji, byly určitě moc velké, neodhadla jsem, kdy vysít a před zmrzlými jsem je nechtěla přesazovat... Měla jsem ještě sazeničky muškátových, ty jsem sela později a přesazovala, když měly tak těch 20 cm a jsou ok. Nevím, jestli mám ty hodně ovadlé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika