Příspěvky uživatele - 225.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převoz divočáka, 21.5.2012
zajdete do nejakeho kovsrotu treba se tam najde nakupni kosik ze supermarketu z toho se da udelat pevna klec kdyz se da na otevrenou stranu nejak deska z preklizky
Použití elektrochráničky k rozvodu vody, 4.5.2012
ja jsem ji pouzil na venkovni vedeni od filtrace k solarnimu ohrevu a uz ji tam mam 2 roky a nevykazuje zadne poskozeni oproti normalni bile hadici co se dodava k bazenum ktera se mi rozpadla v ohybech ji verim daleko vic
Divoké prase - ohrada, 23.4.2012
k chovu divocaka musite mit povoleni od statni veterinarni spravy tam vam reknou vse potrebne co je treba dodrzet
Skořápky od vajíček, 11.4.2012
rozdrcene skorapky jim muzete davat jiz ted i kdyz nenesou ale mnohem lepe jim budou prospivat doplnkova krmiva s vitaminy a mineraly napr. nutri mix
Kuchynska soľ (NaCl) do pôdy, 30.3.2012
mozna ze si to pletete se soli draselnou ta do brambor patri
Porážka vietnamských prasat, 26.2.2012
take uz jsem snima skoncil pokud maji byt ve chlivku tak je to nerentabilni zbyl mi z chovu jen zakladajici kanecek tento rok se doziva 22 let az pojde tak bude cestne pochovan
Porážka vietnamských prasat, 25.2.2012
ja jsem vetnamciky vdzycky sparoval a oskrabal stahovani jde take ale je skoda nepouzit kuzi po opareni jde dolu se stetinami i cerna barva trakze se da hezky horkou vodou udelat z cerneho bile neberte to prosim nejak rasisticky no a maso klasicky... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 12.2.2012
kanecky urcene k vykrmu urcite vykastrovat ja jsem to delal sam jen je potraby mit skalpel a emaskulator poprve mi to ukazal veterinar a pak jsem to uz delal i pro zname
Napojovaní skla, 16.1.2012
akvaristickym lepidlem je to vlastne lepsi silikon kartusi
Vykouření skleníku, 7.1.2012
na to je primo urceny tabak GOLEM pokud se nesezene tak potom ten nejlevnejsi dymkovy tabak ja jsem to delal pomoci trubky a tlakoveho vzduchu do trubky jsem napechoval tabak a zapaleny jsem ho protlacil tlakovym vzduchem staci treba i rezerva z auta... celý příspěvek >
Lze přenést náletové stromky z lesa na zahradu?, 28.12.2011
tyhle nalety se hure chytaji protoze maji dost dlouhe vlasove korinky ktere se nepodari zachranit ale jde to a pokud je vyndate treba na zeleznicnim naspu tak tam neplati lesni zakon a lepe se chytaji protoze jim date lepsi podminky jen je potreba... celý příspěvek >
Srovnání terénu, 27.12.2011
nejlepsi reseni je pozadat nejake mistniho zemedelce o pomoc on uz sam uzna cim je to dobre urovnat pokud tim bude disponovat muj nazor je preorat   a na jare zkultivatorovat a usmykovat pripadne rotavatorovat
Voda ve větvi, 17.12.2011
drive se takove dutiny vylevaly betonem dnes uz se to nedela radeji udelat odvodneni a zakryti jak radi Lída pokud je mozno dostat se do dutiny tak ji prohlednout a vycistit aby tam nic nezahnivalo je dobre po vyvrtani odvodnovaciho otvoru v... celý příspěvek >
Pokaceni tresne, 23.10.2011
tady se nejedna o zadne pestebni duvody nebo obnovu kultury a ani se nejedna o sad tazatel chce jenom pokacet pro nej nevyhovujici strom a jestli tento ma rozmery dane zakonem tak si jen pozada o povoleni a je to vyrizeno proc porad vymyslet nejake... celý příspěvek >
Pokaceni tresne, 23.10.2011
to je prave ta ceska natura nekdo se zepta jak se to ma delat podle zakona kdyz se mu odpovi tak ho jeste ostatni napadnou ze se to prece da obejit tak proc dodrzovat zakon
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika